2752
2734
عنوان

اين دفعه خواهرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 3145 بازدید | 191 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من خونه پدرم همش ده دقیقه فاصله هست 

اما خیلی زود برم هفته ای ی بار .اونم خودشون میزنگن میگن بیا بچه ها رو ببینیم 

خونه پدرشوهرم هم همینطور تا دعوت نشم نمیرم 

خیلی هم رابطم با مادر شوهر خواهر شوهرام خوبه 

من کلن از کسی ک آویزون باشه و زحمت خودشو رو بقیه بندازه خوشم نمیاد 

ببخشید طولانی شد

رنجیدم ؛ ولی تهش خیلی شیک خندیدم   
2731
منظورش تنبلیه ...فک کنم استارتر لر باشع

چه ربطی به لر بودن داشت؟

وقتی دیدین کفتارها خوشحالی میکنن،بدونین یه شیر کشته شده...حاج قاسم، روحت شاد و راهت ادامه دار...شادی روح شهدا صلوات

حالا برو خونه شون زود به زود اما ناهار نمون به حد عصرانه برو بعدم فکر کن شاید خواهرت نیاز به ارامش داره 😐قرار نیست چون شما دوست داری همش بری سلب ارامش کنی از دیگران

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
بله

منم مادرم از این حرفها بهم میزد .منم قهر میکردم پمیرفتم بعد بابام زنگ میزد میگفت پاشین بیاین .الان یه جوری شدیم تو سال شاید سه چهار بار برم خونشون . اونم چون همسرم ااختلاف داره باهاشون .ولی کلا به خواهرتون ربطی نداره .خونه اون که نمیرین .مگر اینکه پدر مادرتون گفته باشن  پیش خودشون خواهرت دیگه عنوان کرده .

کاش همین الان خدا میگفت هرچی تو بخوای .
اخ اخ گفت یاینا که متاهل میشن فقط فکر خوشیه خودشونن بیچاره خواهر مجردا اسیریم بخدا خودشونو می زنن ب ...

والاااا.

عقد که بود که شوهرش از هفت روز هفته سه شب خونه ما بود.خونه ی ما هم بزرگ نیست یک طبقه هم هست.تو خونه خودمون زندانی بودیم.ارزو میکردم عروسی کنه بره.حالام که عروسی کرده یه جور دیگه همش میاد خونه ما به بهونه های مختلف ناهار و شام میمونن.

من میدونم تین بچه م بیاره میخواد بچه شو همش بذارا خونه ما.به خدا گاهی از دستش گریه میکنم.مامانمم متاسفانه حمایتش میکنه.

بسم الله الرحمن الرحیم
زن عموم همش از دست عروسش شاکیه میگه هر شب هرشب خونمونه واسه شام ....خو روش نمیشه بهشم بگه نیاد شماهم ...

یعنی ما هر شب میریم خونه مادر شوهرم کار زشتیه

چرا یه شب نمیریم هزار بار زنگ میزنن

از ترس ایکه ناراحت نشن هر شب میریم

به خواهرت چه ربطی داره خونه پدر مادرته بگو مگه تو نهار وسام و صبونه اینجایی کسی کارت داره بگو خیلی ن ...

وای نه این چه حرفیه، نگو دلش میشکنه ها

دخترم یعنی زندگیم، تازه فهمیدم خدا بهم دختر داده، عشقم، نفسم، عمرم عاشقانه دوستت دارم💕💕❣️❤️💖
2706