2737
2734
عنوان

یعنی واقعا شماها تو غذاهاتون(مخصوصاماکارانی) سویا استفاده نمیکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 40955 بازدید | 1198 پست

من اگه سویا نریزم تو ماکارونی اصلا نمیتونم بخورم با سویا خیلی خوشمزه میشه.

خواهرم گوشت میریزه که اصلا دوست ندارم ولی میخورم

اما مرغ تو ماکارونی ببینم بالا میارم اصلا نمیتونم تو غذاهایی که گوشت میخوان به جای گوشت مرغ بریزم چون مزه گوشت و مرغ زمین تا اسمون با هم فرق داره.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بله متاسفانه مسئولین منافق ما درو پیکر مملکت رو باز کذاشتن که ۱۳ خاندان یهودی که بر تمام دنیا ...

راكفلر؟؟كشاورزي ايران؟؟

عزيزم زياد فكرتو درگير نكن مشكلات ما همش از حرص و طمع يه عده داخليه خارجيا انقدر كه ما درگرشونيم درگير ما نيستن كلا با كارايي كه خودمون ميكنيم نيازي به دخالت اونا نيست خودمون داريم تيشه به ريشمون ميزنيم

من تا حالا اصلا سویا استفاده نکردم حتی قبل اینکه بگن تراریخته ست  الان که دیگه اصلا حاضر  ...

تراریخته یعنی چی

میشه واسه نی نی دار شدنم صلوات بفرستید و دعا کنید ؟؟خوراکم شده اشک 😔😔😔
2731
بله اونایی که کیست یا دور از جون سرطان سینه دارن .سویا ممنوعه.یه چبز دیگه یه متخصص غدد کودکان به من ...

پس خیلی جالب نیست،، "منم نمی‌خورم ولی واقعا عاشقشم،، مخصوصا وقتی خیس ده باشه 

خونه باباتی که گوشت میخوری همش بذار بری خونه شوهر اونموقع سویا تلیت میکنی ‌ و میخوری

نه اتفاقا به گوشتم علاقه ندارم ولی چون بابام از سویا متنفر بوده هیچ وقت نخوردیم 😊

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
چیه آرمش،، سبحان فک کنم مارک خوبی 

نمیدونم دقییقا  آرمش چی بود..یا کلمه تراریخته باید درج شده باشه یا دقیقا یادم نمیاد مهربونم من ک کلا دور سویا رو خط کشیدم دنبالش نرفتم ..الان تو کابینت داره خاک میخوره نمیدونم چیکارش کنم
اما شنیدم سبحان خوبه مهربونم ..

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.
2738
پس خیلی جالب نیست،، "منم نمی‌خورم ولی واقعا عاشقشم،، مخصوصا وقتی خیس ده باشه 

منم قبلا میخوردم طعمشم دوست داشتم .ولی چون پلی کیستیکم و کیست هم تو سینه ام دارم الان هفت هشت ساله لب نزدم.

والا اگ ارزونی یود پول بوذ چرا ماها سویا میخوردیم جا گوشت

اب ک سر گذرد چ نیم وقت چه ده  وجب

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!
🥰🥰😘😘😘 یکی از ممنوعیت های غذایی واسه کسایی که تو سیکل آی وی اف هستن همین سویاست چون واقعا تاثیر ...

اره مهربونم...
خدا به دادمون برسه فقط....

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.
2706