1351
1341
عنوان

قنداق

77 بازدید | 12 پست

مامانا کیا نینیشونو قنداق کردن کیا نکردن؟؟روی پای بچه تاثیر داره اصلا؟؟شوهرم گیر داده چون بچه رو قنداق نکردی پاهاش صاف نمیشه😥

خوش اومدی گل دخملم❤ با اینکه تازه اومدی ولی روزای قبل از تورو یادم نمیاد کوچولوی من🤗 

قنداق کردن دیگه منسوخ شده عزیز دلم

یه سرچ کن توی سایتها اطلاعات مفیدی در این زمینه هست

نمونه ش:

. قنداق کردن نوزادان شاید در آنها آرامش لحظه ای ایجاد کند اما به مرور زمان ممکن است صدمات جدی و جبران ناپذیری به نوزاد وارد کند. حالت طبیعی پاهای نوزاد باعث می شود که استخوان های ران و مفاصل به درستی رشد کنند که قنداق کردن نوزاد باعث جلوگیری از رشد طبیعی استخوان ها خواهد شد.

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

من دخترمو قنداق کردم پسرمو نه، هنوز پسرم پاهاش صافتره الان دیگه کسی قنداق نمیکنه

دخترم ۲۰ روزشه شوهرم میگه پاهاش از زانو صاف نمیشه نمیدونم چجوری راضیش کنم ک طبیعیه میگه چون قنداق نکردی صاف نمیشه پاهاش😐

خوش اومدی گل دخملم❤ با اینکه تازه اومدی ولی روزای قبل از تورو یادم نمیاد کوچولوی من🤗 
1350
قنداق کردن دیگه منسوخ شده عزیز دلم یه سرچ کن توی سایتها اطلاعات مفیدی در این زمینه هست نمونه ش: ...

حتما باید اینو نشونش بدم شاید راضی شد😥

با یه پارچه نازک آروم ببیچ  اما اصلا محکم نپیچی

یبار مامانم بست پاهاشو دخترم کلی جیغ زد اصلا خوشش نیومد

دخترم ۲۰ روزشه شوهرم میگه پاهاش از زانو صاف نمیشه نمیدونم چجوری راضیش کنم ک طبیعیه میگه چون قنداق نک ...

این طبیعیه تا دوماه حالت جنینی پاهاشونو جمع میکنن بچه ها چون نه ماه تو رحم مادر این شکلی بودن خب ارامششون هم بیشتره ،کم کم پاهاشون صاف میشه پسرمن از دوماهگی پاهاشو صاف کرد

دخترم ۲۰ روزشه شوهرم میگه پاهاش از زانو صاف نمیشه نمیدونم چجوری راضیش کنم ک طبیعیه میگه چون قنداق نک ...

من واسه پسرم قنداق نکردم اما دخترمو چون آروم میشد جرا اما متاسفانه پاهای دخترم از ران به داخل چرخش داره 

میگم شاید علتش همون قنداق بوده

این طبیعیه تا دوماه حالت جنینی پاهاشونو جمع میکنن بچه ها چون نه ماه تو رحم مادر این شکلی بودن خب ارا ...

مرسی عزیزم بابت راهنماییت واقعا خودمم دیگه داشتم شک میکردم که حتما چون قنداقش نکردم براش مشکلی پیش میاد😁

1348
من واسه پسرم قنداق کردم اما دخترمو چون آروم میشد جرا اما متاسفانه پاهای دخترم از ران به داخل چرخش دا ...

ینی میگی چون قنداقش نکردی چرخش داره پای دخترت؟

دخترمو قنداق کردم

اخه گفتی پسرتو قنداق کردی فک کردم دخترتو قنداق نکردی ینی اینقد روی پای بچه تاثیر داره؟؟