1345
1273

بچه ها من صورتم خیلی داغون بود الان یساله تحت درمانم و شکرخدا گودی های صورتم بهتر شده از طریق میکرونیدلینگ

و یه کرم روشن کننده بهم داده بزنم هرشب به صورتم و یه کرم ترمیم کننده بعد از میکرونیدلینگ میزنم

شوینده و این چیزا هم همینجور

خب من الانم جوش میزنم رو صورتم لک میشه چیکار کنم اصلا جوش نزنم؟

لوازم ارایشی و کرم سفید کننده و پنکک و اینا اصلا استفاده نمیکنم فقط واسه عروسی سالهای سال😂

همش کرم ضدافتاب بدون رنگ 

من چیکار کنم اخه😭

خودم فهمیدم اگه اصلاح کنم با بند اینجوری میشه صورتم؟باچی بردارم که صورتم صاف باشه زبر نشه؟

و اینکه کلا روتین شب و ماسک هزار چیزایی دیگتونو به ماهم بگین؟؟

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

برو لیزر کن موهای صورتو تا نخواد بند بندازی

لیزر جای جوش رو روی صورت من از بین برد

البته برای موی صورت لیزر کردم ولی پوستم خیلی صاف شد و بدون جوش

و چقــــــدر دیر می فهمیم که زندگــــــی همین روزهاییست که منتظــــر گذشتنش هســتیم.
هیچ کس ب اندازه من جوش نمیزد فک کن از ده سالگی تا حدود 20 سالگی الان دو سالیه خودبه خود دیگه نمیزن ...

خوشبحالت و میدونم جوش یجوریه زشت😭

چی استفاده میکنی

1307
اصلاح همیشه ی خدا یه ضرر به پوست میرسونه اگه جوش نزنی پوستت میسوزه کلا بیخیال شو بین پوست خوب و بد ...

مو رو لیزر کنه حله

و چقــــــدر دیر می فهمیم که زندگــــــی همین روزهاییست که منتظــــر گذشتنش هســتیم.

صابون زردچوبه بگیر بزن کلی صابون گیاهی هست برای نزدن جوش من زردچوبشوانتخاب کردم برای روشنی پوست صورت ازبین بردن جوش وکک ومک دورچشام پرازکک ومک واقعا هم ج داده

خدايا مواظبش باش خانما دعاکنين صحيحو سالم بيادش بغلم
منم مثل شما ام کلا بند نمیندازم عید بع عید یا عروسی واجب کرم موبر صورت سینره میزارم حتی عروسی خودمم ...

واقعا خب شنیدم کرم موبر به هرصورتی نمیخوره شاید من زدم و از شانس گوهم جوش زدم

خوشبحالت و میدونم جوش یجوریه زشت😭 چی استفاده میکنی

هیچی

چند  سالته؟

صبور باش

بخدا هیچ کس ب اندازه من جوش نزد

فک کن بچه ده ساله

مال شمام به احتمال زیاد خود ب خود برطرف میشه 

تو دلربای منی 
1226

برو صورتتو وکس کن 

بعدش تو آرایشگاه بهت بعد وکس ی ژل میزنن ک جوش نمیزنی

منمصورتم پر جوش بود 

اینارو استفاده میکنم:

ضد آفتاب نئودرم،، کرم پودر درمالاین ،،فوم مای،، قرص آزیترومایسین،، مرطوب کننده مای

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد همسرم😊
هیچ کس ب اندازه من جوش نمیزد فک کن از ده سالگی تا حدود 20 سالگی الان دو سالیه خودبه خود دیگه نمیزن ...

بابا دهن منم سرویس شده اینقدر جوش میزنم،از دوران مدرسه،تا الان که چهار ساله ازدواج کردم

یه مدت چند وقت پیش خوب شد،ولی دوباره داغونه

نمی‌دونم از چیه

1346