2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

میوه زیاد بخور. سعی کن ابغوره و زعفران وتخم شربتی نخوری.جیگر نخور.اما اگر حالت تهوع گرفتی سیرابی بخو ...

تهوع ..همش اینگاری میخوام بیارم بالا ولی نمیاد..کلا پاجه اینا دوس ندارم😢

2742
تهوع ..همش اینگاری میخوام بیارم بالا ولی نمیاد..کلا پاجه اینا دوس ندارم😢

واای من که روزی ده بار بالا میارم‌نزدیک ۵ کیلو کم‌کردم دیگه دارم‌نابود میشم

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم
2740

همه چی بخور. به جز همین ممنوعه هایی که دوستان گقتن. آب هویج و جعفری و کرفس هم نخور. نوشیدنی کافئین دار مثل نسکافه و قهوه نخور. من چای هم نمیخوردم ولی دکترم میگفت کم بخور و کم رنگ. کلا چایی خور نیستم. شکلات کاکائویی هم نخور. مت گوشت کبابی و نخوداب،گوشت تو شیشه زیاد خوردم. شیر و ماست پاستوریزه هم خیلی خوبه

خدایا شکرت🙏

دکتر به من گفت کار خاصی نمی خواد بکنی فقط فست فود و غذاهایی که کنسروی هستن و سوسیس و کالباس نخور، 

دیگه تخم مرغ عسلی و گوشت و ماهی خام و شیر و پنیر غیر پاستوریزه هم که خیلی ممنوعه

واای من که روزی ده بار بالا میارم‌نزدیک ۵ کیلو کم‌کردم دیگه دارم‌نابود میشم

من تا آخر هفته ی ۱۶ هر روز زیر سرم بودم. اگه سرم نمیزدم به فاصله ی ۳ ساعت ۱۰ بار بالا میاوردم. خیلی سخت بود ولی خوب شدم و گذشت الانم پسرم دوماهشه تو بغلمه. سخته ولی خیلی جذابو شیرینه. دلم برای بارداری تنگ شده

خدایا شکرت🙏
دکتر به من گفت کار خاصی نمی خواد بکنی فقط فست فود و غذاهایی که کنسروی هستن و سوسیس و کالباس نخور،&nb ...

ولی من سیب زمینی همش دلم میخواد دست خودم نیس..میل نمیکشه به غذاها ی دیگ

2706