2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میوه زیاد بخور. سعی کن ابغوره و زعفران وتخم شربتی نخوری.جیگر نخور.اما اگر حالت تهوع گرفتی سیرابی بخو ...

تهوع ..همش اینگاری میخوام بیارم بالا ولی نمیاد..کلا پاجه اینا دوس ندارم😢

2728
تهوع ..همش اینگاری میخوام بیارم بالا ولی نمیاد..کلا پاجه اینا دوس ندارم😢

واای من که روزی ده بار بالا میارم‌نزدیک ۵ کیلو کم‌کردم دیگه دارم‌نابود میشم

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم

همه چی بخور. به جز همین ممنوعه هایی که دوستان گقتن. آب هویج و جعفری و کرفس هم نخور. نوشیدنی کافئین دار مثل نسکافه و قهوه نخور. من چای هم نمیخوردم ولی دکترم میگفت کم بخور و کم رنگ. کلا چایی خور نیستم. شکلات کاکائویی هم نخور. مت گوشت کبابی و نخوداب،گوشت تو شیشه زیاد خوردم. شیر و ماست پاستوریزه هم خیلی خوبه

خدایا شکرت🙏

دکتر به من گفت کار خاصی نمی خواد بکنی فقط فست فود و غذاهایی که کنسروی هستن و سوسیس و کالباس نخور، 

دیگه تخم مرغ عسلی و گوشت و ماهی خام و شیر و پنیر غیر پاستوریزه هم که خیلی ممنوعه

واای من که روزی ده بار بالا میارم‌نزدیک ۵ کیلو کم‌کردم دیگه دارم‌نابود میشم

من تا آخر هفته ی ۱۶ هر روز زیر سرم بودم. اگه سرم نمیزدم به فاصله ی ۳ ساعت ۱۰ بار بالا میاوردم. خیلی سخت بود ولی خوب شدم و گذشت الانم پسرم دوماهشه تو بغلمه. سخته ولی خیلی جذابو شیرینه. دلم برای بارداری تنگ شده

خدایا شکرت🙏
دکتر به من گفت کار خاصی نمی خواد بکنی فقط فست فود و غذاهایی که کنسروی هستن و سوسیس و کالباس نخور،&nb ...

ولی من سیب زمینی همش دلم میخواد دست خودم نیس..میل نمیکشه به غذاها ی دیگ

2706