2733
2739

حلقم تو خونه غیب شده مطمئن نیستم کسی برداشته یا نه، هرچی میگردم پیدا نمیشه، اخه همون شب که مهمون داشتم گم شده ، تمام دعا و ذکر هارو خوندم، باید چند وقت صبر کنم پیدابشه یعنی میشه؟؟،😭😭😭😭

یه بنده خدایی تو اقوام دور ما(رابطه نداریم کلا)

خواهر شوهر مطلقه و فقیرش شب میره خون

و حلقه این زن هم گم میشه(رو اپن بوده)

اولش میگررون چند روز وبعد  داداش به خواهرش میگه و اونم قشم میخوره من ور نداشتم و کار به عروس میکشه و خلاصه دعوا و میزنه رو قران که من دزد نیستم

هیچی دیگه تو فامیل مثل بمب صدا کرد و این زنه گفت خواهر شوهرم حلقم رو برده

اونم فقط میگفت به خدا من نکردم و اشک میریخت

چند سالی گذشت و رابطه اینا هم خراب و کلا قطع رابطه(داداش یا خواهر )

دختره طفلک افسردگی گرفت سر این ماجرا

تا بعدا(چن سال بعد) میرن بخاری رو بشورن تو پارکینگ میبینن صدا میاد توش

بر عکسش میکنن و بله...حلقه میفته زمین

بگو بپش که سنش کم بوده حلقه رو از روی این ورداشته و انداخته تو بخاری

خلاصه بچه ها تهمت واقعا خطرناکه

راستی این فرد زندگیش نابود شد و بچشم فوت شد

ولی چه سود ابروی خواهرشوهر مظلومش رو برد

گفتم بگم شاید به درد کسی خورد🌷🌷

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
یه بنده خدایی تو اقوام دور ما(رابطه نداریم کلا) خواهر شوهر مطلقه و فقیرش شب میره خون و حلقه این زن ...

اخه من مطمئنم که گم نشدم اصلا تو اون زمان بهش دست نزدم و دستم نبود ادم هزار تا فکر میکنه اخه مگه میشه غیب بشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخه من مطمئنم که گم نشدم اصلا تو اون زمان بهش دست نزدم و دستم نبود ادم هزار تا فکر میکنه اخه مگه میش ...

اره شک نکن یه  توضیح منطقی هست

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
2731
چیکار کنم پیدا بشه دارم داغون میشم 😭😭😭😭

اخرین بار کجا دیدیش؟ گسی اومده خونه

اره دیگه همیشه رو میز میذارم دیگه بر نداشتم دستم کنم مهمون داشتم و فردا صبح متوجه شدم نیست

اگه بدونی کی ورداشته

چی کار میکنی؟

2738
اخه من مطمئنم که گم نشدم اصلا تو اون زمان بهش دست نزدم و دستم نبود ادم هزار تا فکر میکنه اخه مگه میش ...

آره عزیزم میشه بارها برا من اتفاق افتاده یکم صبر کن بعد دوباره بگرد ان شالله پیدا میشه یه ذره حلقه است هرجایی ممکنه افتاده باشه

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از همهمه ی اهل زمین بیزارم...