2733
2734
عنوان

ازمایش بارداری دادم

723 بازدید | 89 پست

سلام بچه ها چند روز پیش دادم ۵ بود خیلی علائم دارم نمیدونم شایدم تلقین میکنم.ساعت ۵جواب اماده میشه دعا کنید مثبت باشه بیاید یکم چت کنیم زمان بگدره😑☹

یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن

انشالله

بی بی هم زده بودی؟

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاالله مثبته چ علایمی داری؟

من ک سینه درددارم شدید

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
2728
مثبته ایشالا  جواب اومد ب منم بگو

همینجا جواب و میگم.از اون موقع ۵ شد شوهرم دیگه ذوق حالا یه بچا داریما😂

یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن
2740

انشالله خدا هر چه زودتر دامن همه خانومای منتظر رو سبز کنه و یه نی نی صالح و سالم هم بهشون بده...و همچنین به شما و من 😍😍😍

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹
انشالله خدا هر چه زودتر دامن همه خانومای منتظر رو سبز کنه و یه نی نی صالح و سالم هم بهشون بده...و هم ...

ایشالله شما اینماه بارداری

نه ۲۸ یا ۲۶ باید پرییود شم

منم سه روزه عقب انداختم

نمیدونم برا بارداریه یا کیست😭

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚
انشاالله مثبته چ علایمی داری؟ من ک سینه درددارم شدید

حالت تهوع به بو پیاز😑دل درد شدید خوابم میاد تنگی نفس