2737
2734

بنظرتون؟ببینید من خودم همیشه میرفتم معذرت خواهی میکردم ولی اینبار خیلی ب باهام رفتار کرد و حرف بدی بهم زد ولی باز رفتم تو واتساپ بهش پیام دادم درصورتی ک شمارمو تو همه جا بلاک کرده بود جز واتساپ دیشب هم بهم گفته بود خداحافظ اگ بیای بگی ببخشید مرگتو امضا میکنم)درصورتی ک من کار اشتباهی نکردم ولی اون خیلی حرف بدی زد فکر کردم کل حسش بهم رفته خیلی بی غیرت شده بهمم ناموسی داد تایه انتظار ببخشید داره حالا بازم من معذرت خواهی کردم امروز)...بعد براش عکس خودمو فرستادم دیدم بلاکم کرد اونجا هم

تودفکر اینم که دیگه خیلی خستم کرده نباید برگردم

بنظرتون کار درستیه؟

۴ ساله باهمیم

بعد بنظرتون وقتی خودش برگشت بهش برگردم یا منم وقتی دیدم پیام داد بلاک کنم؟

دلیل جداییتون چی بود؟

نیل هستم🥹💜🍇یه عدد دختر شمالی🫶🏻🌿🌈بهترین،زیباترین تاریخ زندگیم 𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه🥹❤️دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚توی شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️ تحت هیچ شرایطی،قهر نمیکنم،کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم، اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم، تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛لطفا توی تاپیک های مذهبی تگم کنید🫠💕درخواست دوستی ممنوع🫣❌️حامی طبیعت و حیوانات🫶🏻💙🌿در حال رشد🥹💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وای مخم سوت کشید! دختر باید یه کاری کنی نازتو بکشن اینکارا چیه افتادی دنبال یه پسربچه بدردنخور

حال خوب می‌خواهی؛ رها کن هر چه که تو را می آزارد و خود را به خدا بسپار♡
دلیل جداییتون چی بود؟

سر اینکه بهش میگفتم عکس بفرست از خودت نمیفرستاد منم سه شب باهاش لج افتادم بعد دیشب میگفت تمومش کن گفتم چرا تمومش کنم ن به حرفم گوش میدی نه چیزی تازه بهت زنگ زدم در حال مکالمه بودی صدا تایپ کردن انگشتات میاد وقتی هم با من حرف میزنی

بعد گفت همه دخترا ک..خل و عوضی مثل همین زد قطع کرد و رفت

فکر کنننن ۴ سال باهم بودیم

2740

والا ما که تاحالا معذرت خواهی نکردیم و همیشه منتمون رو کشیدن تازه طلبکارن چی برسه به اینکه آدم منت کشی کنه

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
وای مخم سوت کشید! دختر باید یه کاری کنی نازتو بکشن اینکارا چیه افتادی دنبال یه پسربچه بدردنخور

حالا اینکه همیشه پسر ها معذرت خواهی بکنن درست نیستش.

ولی به عنوان یک پسر چون دیدم که پسرای دور یکسری هاشون اعتماد به سقف دارن لامصب.این کاری هم که این خانوم میکنه باعث میشه پسره فک کنه شاهزادس واسه خودش ..

بعدش اصلا اون پسره میشنه کنار رفیقاش خیلی

این خانومو مسخره میکنن

سر اینکه بهش میگفتم عکس بفرست از خودت نمیفرستاد منم سه شب باهاش لج افتادم بعد دیشب میگفت تمومش کن گف ...

مگه خیانت کرده بهت؟

عذر خواهی کنی حل نمیشه

نیل هستم🥹💜🍇یه عدد دختر شمالی🫶🏻🌿🌈بهترین،زیباترین تاریخ زندگیم 𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه🥹❤️دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚توی شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️ تحت هیچ شرایطی،قهر نمیکنم،کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم، اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم، تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛لطفا توی تاپیک های مذهبی تگم کنید🫠💕درخواست دوستی ممنوع🫣❌️حامی طبیعت و حیوانات🫶🏻💙🌿در حال رشد🥹💕
2706