2752
2734

خالق عالمیان می‌فرمایند:

قطعاً همه‌ی شما را با چیزی از ترس، گرسنگی، و کاهش در مال ها جان‌ها و میوه ها آزمایش می‌کنیم.

(بخشی از آیه‌ی ۱۵۵ سوره‌ی بقره)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس حکمت خیانت مکرر شوهر به زن خوب و نجیب و رحمتکشش چی میشه؟

اول اینکه نجابت و خوبی زن بیشتر واسه خودشه و منتی نیست

دوم اینکه وقتی طلاق هست دلیلی نداره زن بمونه تو اون زندگی

غرض رنجیدن ما بود از دنیا،که حاصل شد
2731
پس حکمت خیانت مکرر شوهر به زن خوب و نجیب و رحمتکشش چی میشه؟

این ها همون کافرانی هستند که از عمری که خداوند در اختیارشون قرار داده سواستفاده می‌کنند.نه تنها از عمر! بلکه از آیات الهی کتاب های مختلف یکتاپرستی

من که از همون اول لا مشکلات مالی و تعصبات بی جا و درجا زدن در حال آزمایش بودم 

نمیدونم این ازمایش خدا کی تموم میشه 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
من که از همون اول لا مشکلات مالی و تعصبات بی جا و درجا زدن در حال آزمایش بودم  نمیدونم این ازم ...

ما در حدی نیستیم همین چرا و چگونه ها رو بپرسیم.

ما هیچیم!

اصلا نباید رومون بشه در برابر کسی که این همه دنیا و... رو آفریده چیزی بگیم.

ما اومدیم رشد کنیم. همین!

اگه غیراز این بود بدی نبود تو دنیا.

ما در حدی نیستیم همین چرا و چگونه ها رو بپرسیم. ما هیچیم! اصلا نباید رومون بشه در برابر کسی که این ...

ول کن بابا 

نفست از جای گرم بلند میشه

دوتا جمله فلسفی شنیدی فکر میکنی دنیا رو همین دوتا جمله میچرخه ....

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
ول کن بابا  نفست از جای گرم بلند میشه دوتا جمله فلسفی شنیدی فکر میکنی دنیا رو همین دوتا جمله ...

از سجده نکردن شیطان عبرت گرفتم اصلا غیر از این جملات، جملات دیگه ای رو فکر کنم.

همین چرا ها نگذاشت شیطان در برابر آدم و دستور خدا سجده و اطاعت نکنه