2733
2734
عنوان

بنظرتون باید🙃🫠 به رابطه ای که خود پسره خودش تمومش کرده برگردیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 547 بازدید | 92 پست
خب چیکار کنم ۴ سال باهم بودیم وابسته شدم از وقتی ۱۶ ۱۵ سالم بود باهاش بودم الان ۲۰ ۱۹ سالمه

عزیزکم درکت میکنم

خیلیامون تجربه های مشابه داشتیم

ولی اینجوری خودت رو کوچیک نکن اینقدر

وگرنه یه عمررر باهاش عذاب میکشی

هنوز سنت کمه... فرصت هایی که خدا بهت میده رو ببین. نشونه ها رو جدی بگیر که بعدها مثل خیلی از نی نی سایتی ها از خدا گله نکنی....

خیلی سخته ولی ما تونستیم. تو هم میتونی

اگه میخای عمر و زندگیتو هدر بدی کنارش حتما برگرد ولی اگه واسه خودت و وقتت ارزش قائلی کلا بزارش کنار ...

اخه ی جای خالی تو قلبم حس میکنم اون موقع اگ اینکارو کنم دیگ هیچوقت عاشق نمیشم چون خیلی طولانی مدت باهاش بورم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حالا اینکه همیشه پسر ها معذرت خواهی بکنن درست نیستش. ولی به عنوان یک پسر چون دیدم که پسرای دور یکسر ...

هعی راست میگی تا وقتی ک تنها بود همش دنبال این و اون بود الان من بهش بال و پر دادم پر کشید رفت

حالا اینکه همیشه پسر ها معذرت خواهی بکنن درست نیستش. ولی به عنوان یک پسر چون دیدم که پسرای دور یکسر ...

تو خودت به عنوان ی پسر میگی چیکار کنم بهش برگردم بگم ببخشید یا بزارم خودش برگرده؟

یا اصلا کلا وقتی برگشت بهش برنگردم؟

تقصسر دختراست ک اجازه میدن وگرنه پسرا له له میزنن واسه دختری ک سخت به دست بیاد

کاربری دست دو نفره

پسر و دختر نداره اشتباه از هر کس باشه بلید برای ادامه رابطه معذرت خواهی کنه. پسرا واسه دختری مثل من نمیتونن شاهزاده باشن هر کسی و تو زندگیم راه نمیدم

حال خوب می‌خواهی؛ رها کن هر چه که تو را می آزارد و خود را به خدا بسپار♡
هعی راست میگی تا وقتی ک تنها بود همش دنبال این و اون بود الان من بهش بال و پر دادم پر کشید رفت

به خدا چون تو جمع رفیقام این حرفا هستش بهت میگم.

اون حتما هعی میشینه تورو مسخرت میکنه.با خودش این مثلا دختره ایا؟؟هعی من بلاکش میکنم هعی اون بر میگرده.

برو پشت سرت هم نگاه نکن خداروشکر کن که چهارسال طول کشید به رابطه ای که بزور بخای سرپاش نگه داری عشق نمیگن ،میگن جنون

تقصسر دختراست ک اجازه میدن وگرنه پسرا له له میزنن واسه دختری ک سخت به دست بیاد

آفرین دقییییقا حرف منم همینه

حال خوب می‌خواهی؛ رها کن هر چه که تو را می آزارد و خود را به خدا بسپار♡
اصلا خیلی آدم عصبی هم هست

هیچوقت خودت رو کوچیک نکن. هر چیزی یه حدی داره

همون اندازه که خودت پیشقدم میشی طرف مقابلت هم باید بشه

ناسلامتی خانم هستی... عزت نفست رو بالا ببر. غرور نه! عزت نفس