2737
2734

من هفته ۲۱ هستم و جفتم قدامی هنوز هیچ حرکتی از جنین رو حس نکردم گهگداری یه حرکت آروم مثل بال زدن پروانه یا اینکه یوقتایی احساس قلقلک دارم ولی شکمم مثل نبض میزنه جوری که لباسم تکون میخوره خیلی نگرانم هر روز هم نمیشه رفت دکتر و سونو کسی بوده اینجوری

میشه لطفا برای حل مشکلم یه صلوات بفرستید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون جفتت قدامیه متوجه حرکتاش نمیشی عزیزم وگرنه جنین تکون میخوره

خدایاممنونم بابت معجزه ی قشنگت😍امیرحسین مامان زودبیافدای دست وپای کوچیکت بشه مامان الهی،خدایاتوروبحق پنج تن دامن همه ی منتظراروسبزکن وحافظ نی نی من باش توروبخداییت وبزرگیت قسم میدم،هیچ زنی وبابچه امتحان نکن😆اگه خواستین ی صلوات برای سالم بدنیااومدن نی نیم بفرستین حاجت روابشین ایشالا😍😍😍💝😄😘
2728

نینیت دختره؟

جفت قدامی میگن همینجوریه

ولی همش دل درد دارم انگار تحرکاتو داره ضرباتو میزنه ولی حس نمیشه

فلسفه الاکلنک ، اثبات بزرگیِ کسی است که فرو میشیند

تا دیگری پرواز را تجربه کند . . .

عزیزم هرکسی ی جوریه الان منم جفتم قدامیه ازهفته۱۹تکونهاشو حس میکنم ولی بعضیا دیر حس میکنن نگران نباش طبیعیه

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
2738
نینیت دختره؟ جفت قدامی میگن همینجوریه ولی همش دل درد دارم انگار تحرکاتو داره ضرباتو میزنه ولی حس ن ...

ولی من قشنگ لگداشو حس میکنم ازهفته۱۹ جفتمم قدامیه نی نیمم دخمله😕😕😕😕😕

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
منم هفته ۲۱هستم از ۱۷هفتگی بایه لرزش شدیدی خودشو میکوبه یه ور شکمم دومتر مپیرم هوا😯

خدا کنه منم هر چه زودتر تجربه کنم

منم هفته ۲۱هستم از ۱۷هفتگی بایه لرزش شدیدی خودشو میکوبه یه ور شکمم دومتر مپیرم هوا😯

ای وای نی نی منم اینجوریه ولی مال من ازهفته۱۹شروع کرد خیلی شیطونه😄😄😄😄😄

فعلا در همین حد خوبه جلوتر که میری حرکاتش شدیدتر میشه

یوقتایی احساس میکنم یچیزی تو دلم اینور انور میشه چجوری که حالت تهوع میگیریم نمیدونم حرکات رودس یا جنین

ای وای نی نی منم اینجوریه ولی مال من ازهفته۱۹شروع کرد خیلی شیطونه😄😄😄😄😄

تو رو خدا دعا کنید منم زودتر حرکاتشو حس کنم😔همش نگرانم میگم نکنه خدایی نکرده اتفاقی بیفته