2737
2734
عنوان

مامانای باردار لطفا چند لحظه🌺🌺🌺🌺

| مشاهده متن کامل بحث + 165 بازدید | 22 پست
ای وای نی نی منم اینجوریه ولی مال من ازهفته۱۹شروع کرد خیلی شیطونه😄😄😄😄😄

😂😂میگن بچه هایی که خیلی شیطونن به دنیا اومدنی ام خواب ندارن

دیرسالیست شیطان هم فریاد میزند انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من رفتم سونو ۱۸ هفته دکتر گفت ماشاالله چه شیطونه یجا واینمیسه گفتم مگه داره تکون میخوره گفت اره ببین گفتم ولی من هیچی حس نمیکنم چرا

میشه لطفا برای حل مشکلم یه صلوات بفرستید🙏
تو رو خدا دعا کنید منم زودتر حرکاتشو حس کنم😔همش نگرانم میگم نکنه خدایی نکرده اتفاقی بیفته

ن فداتشم نگران نباش نی نی ت تنبله فقط میخوابه واییا اینقد بهت لگد بزنه عاصی شی ازدستش😄😄😄😄

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
2731
ن فداتشم نگران نباش نی نی ت تنبله فقط میخوابه واییا اینقد بهت لگد بزنه عاصی شی ازدستش😄😄😄😄

مرسی عزیزم خیالم راحت شد خدا خودش همه نی نی ها رو حفظ کنه😍😍🙏🙏🌺🌺🌺

میشه لطفا برای حل مشکلم یه صلوات بفرستید🙏
😂😂میگن بچه هایی که خیلی شیطونن به دنیا اومدنی ام خواب ندارن

ن اتفاقا میگن اوناییکه توشکم مادر شیطونن بیرون اومدنی خیلی آرومن دیدم واقعیتم داره

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
مرسی عزیزم خیالم راحت شد خدا خودش همه نی نی ها رو حفظ کنه😍😍🙏🙏🌺🌺🌺

ایشاالله عزیزممم سعی کن باهاش حرف بزنی چیزای شیرین بخور روی چپت بخواب حرکت میکنه

2740