2733
2734
عنوان

استرس و افکار منفی یه روز منو میکشه

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 57 پست

به نظرم شما برای این که از خطای انسانی تا حدود زیادی مصون بمانید ابتدا با ایتبس سازه را طراحی کنید، بعد با توجه به خروجی ها به راحتی دفترچه محاسبات را هم تهیه کنید.روالش اینه

تو نه در دیروزی، و نه در فردایی/ظرف امروز، پر از بودن توست
سلام خیر مشکل از ضریب رفتار نیست. به نظرم در واحد ها یا بارگذاری جایی رو اشتباه رفتید  که مقاط ...

الان تو اینترنت یه فرمول نوشته بود برای محاسبه تقریبی وزن سازه فولادی با مهاربند : ۰/۹ *تعداد طبقات * زیر بنای یک طبقه 

برای من دقیقا همین ۳۰۰۰ میشه این فرمول هم همینه 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم شما برای این که از خطای انسانی تا حدود زیادی مصون بمانید ابتدا با ایتبس سازه را طراحی کنید، ...

آخه این اول گفته که باید محاسبات دستی رو انجام بدید ، این روشی که شما میگید چه طوری هست ؟ چون بچه ها گفتن ایتبس برش پایه رو حساب نمیکنه 

یعنی میگید اول با ایتبس طراحی کنم بعد بیام این قبلی ها رو درست کنم ؟

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
درسته مرسی ، آخه کجا اشتباه کردم خیلی نگاه کردم ، یعنی ربطی به دهانه ها همه نداره ؟ برای من ۵ متری و ...

وزن اسکلت رو میشه تخمین زد در هر متر مربع زیربنا 80-110 وزن رو در نظر بگیرد.

ابتدا مساحت رو در تعداد طبقات ضرب کنید و بعد در عدد 80 ضرب کنید، وزن حدودیه آهنتون به دست میاد. اونی که شما میگین وزن کل ساختمانه که شده 3500 تن، که بازم زیاده

2731
2738
وزن اسکلت شما حدودا باید بشه 220 الی 250 تن

درسته اسکلت همین میشه اما کل ساختمون با دیوار های پیرامونی و کف و تیغه بندی و راه پله و ... منظورم بود 

درسته اسکلت همین میشه اما کل ساختمون با دیوار های پیرامونی و کف و تیغه بندی و راه پله و ... منظورم ب ...

بله منم گفتم که منظور من اسکلته!

وزن کل ساختمان را با استفاده از مبحث 6 به دست بیاورید

بله منم گفتم که منظور من اسکلته! وزن کل ساختمان را با استفاده از مبحث 6 به دست بیاورید

مرسی خیلی ممنون 

ببخشید انقدر ازتون سوال میکنم