2733
2734

خسته شدم خسته 

خدایا چرا من چه گناهی کردم باید از ۷ سالگی انقدر استرس داشته باشم همیشه افکار منفی داشته باشم خیلی خسته ام خیلی 

تو زندگی از هیچی لذت نمیبرم 

عروسی میرم افکار منفی دارم با دوستام بیرون میرم افکار منفی دارم خدا چرا 

خیلی سخته خیلی 

فقط کسی که این مشکل من رو داشته باشه میفهمه چی میگم 

بقیه درک نمیکنن اما من دارم نابود میشم 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چکار کردی مگه؟؟

کاری نکردم 

زیادی فکر میکنم اونم از نوع منفی 

نمیتونم از شرشون خلاص بشم 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
خب چرا تغییر نمیدی

نمیتونم دست خودم نیست 

به نظرم اینم مثل کسی هست که شیزوفرنی داره و هیچ درمان قطعی نداره

2738
عزیزم دوست منم مث شما بود رفت دکتر اعضاب بهش قرص دادن خورد بعد یه ماه خوب خوب شد شما احتمالا افسرده ...

اره فکر کنم باید برم دیگه نمیکشم واقعا دیگه نمیتونم زندگی کنم 

حالم خوب نیست 

خوب شما هم مثل من دچار اضطراب و وسواس فکری هستی، پیشنهاد می کنم یا روانشناس متخصص اضطراب پیدا کن، یا ...

عزیزم من میرفتم پیش روانشناس اما خوب ادامه ندادم چون خیلی درس ‌داشتم اما باید خمین هفته دکتر رو ببینم 

کاری نکردم  زیادی فکر میکنم اونم از نوع منفی  نمیتونم از شرشون خلاص بشم

وای خدا چقدر شبیه منی 

سلام

کاملا درک میکنم، من هم در گذشته زندگی می کنم، فراز و نشیب زیادی در گذشته داشتم، الانم یه خوار مسائل هست که فکر کردن به آن ها آزار دهندست. ولی فکر می کنم راهش مبارزه با مشکلات است نه فرار از آن ها، به نظرم تقویت اعتماد به نفس و عزت نفس گام خوبی برای حل و جنگیدن با آن هاست.

تو نه در دیروزی، و نه در فردایی/ظرف امروز، پر از بودن توست
وای خدا چقدر شبیه منی 

شما چه طور باهاش کنار میای ؟؟ ای خدا من زندگی نمیکنم که کاش بمیرم 

2706