2737
2734
قعر جهنم بین گناهکاران و مجرمین حق شما نیست خودکشی یعنی ناامید از رحمت خدا که این بزرگترین گناه کبیر ...

خدا راضیه؟پس کجاست وقتی هرشب چند ساعت به درگاهش گریه میکنم نجاتم بده

یه بار 2بسته ترامادول خوردم اما چیزیم نشد

🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤اسی داری چرت میگی ترامادول من دوتاش دونش خوردم جا استامینفون اشتباهی تا دور روز سر پا نبودم اصن اون دورز تو زندگیم گمه و مبهمه و حالم بد بود پس فهنیدم تاپیکت فیلمه 

من اسمم ارکیده نیس فقد عاشق اسم ارکیده ام..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید یچیزیم بشه راضی بشه ولم کنه برم خونه بابام

خیلی از اورژانس های اجتماعی دراین مواقع کمکت میکنن که حقوقتو راحت بگیری و بتونی برگردی خودکشی راهش نیست

یه روزی میاد که حال همممون خوب باشه...
حرف بیخود نزن برو بشین سرجات!انگار خودکشی و مردن الکیه برو از زندگیت لذت ببر اینقدرم چرند نگو

لذت چی؟ شوهری که دایم تحقیرم میکنه یا خانواده ای که ولم کردن

2731
خدا راضیه؟پس کجاست وقتی هرشب چند ساعت به درگاهش گریه میکنم نجاتم بده

صبور باشید من نمی دونم درد و مشکل شما چیه ولی اینو قطعا بدونید خودکشی راه فرار از مشکلات نیست 

توجه توجه- من آقا هستم - آخشاو
🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤اسی داری چرت میگی ترامادول من دوتاش دونش خوردم جا استامینفون اشتباهی تا دور روز سر پ ...

به قران مجید به جان مادرم خوردم...البته تا 3روز گنگ بودم اما حتی حالمم بهم نخورد

یه بار 2بسته ترامادول خوردم اما چیزیم نشد

دیوانه چن وقت دیگه وقتی درد معده اومد سراغت اون موقع میدونی چ کاری کردی با بدنت.هر روز تو مطب دکترا باشی مشت مشت قرص معده بخوری

خاطرات گذشتم رو دوس دارم،کاش دوباره برمیگشتم
2740
صبور باشید من نمی دونم درد و مشکل شما چیه ولی اینو قطعا بدونید خودکشی راه فرار از مشکلات نیست 

شما آقایی ...ترو خدا اگه زن داری یا گرفتی کوچیکش نکن.توجمع بهش توهین نکن دلش میشکنه

🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤اسی داری چرت میگی ترامادول من دوتاش دونش خوردم جا استامینفون اشتباهی تا دور روز سر پ ...

آره دقیقا یکی از آشناهای منم ۴ تا دونه خورد تشنج کرد نزدیک بود بمیره 

عاشقم میشی دوباره....عاشقِ اونی که نیست.....
به قران مجید به جان مادرم خوردم...البته تا 3روز گنگ بودم اما حتی حالمم بهم نخورد

ن نمیتونم باور کنم ترامادول انقد قوی و مخدرش بالاس حوی کسایی ک بش اعتیادچندساله هم دارن نمیتونن بیشتر ۳تاباهم بخورن ن باور پذیر نیس

من اسمم ارکیده نیس فقد عاشق اسم ارکیده ام..
شما آقایی ...ترو خدا اگه زن داری یا گرفتی کوچیکش نکن.توجمع بهش توهین نکن دلش میشکنه

ایشون زن دارن اما جدا زندگی میکنن همه مشکل دارن تو زندگیشون ولی هرکسی ب ی نحوی باهاش روبرو میشه اگه اینحوری بود حداقل نصف آدما باید خودکشی میکردن

عاشقم میشی دوباره....عاشقِ اونی که نیست.....
ن نمیتونم باور کنم ترامادول انقد قوی و مخدرش بالاس حوی کسایی ک بش اعتیادچندساله هم دارن نمیتونن بیشت ...

به امام حسین...بعضی وقتا فکر میکنم خداهم منو نمیخاد که نمردم اونروز

2706