2733
2734
عنوان

برای بخشیدن گناه کبیره و زیاد چجوری توبه کنم؟ من یه گناهکارم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 64 پست

همین از کارت پشیمونی یعنی توبه عزیزم دیگه قول بده سمتش نری 🥰🌹😘

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
أُفَوِّضُ أَمْری إِلَی اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصیرٌ بِالْعِبادِ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از کجا بدونم خدا میبخشم

هر وقت احساس کردی خدا بهت نزدیک شده حس سبکی داشتی 

کار خوب حالت رو‌خوب کرد

بیشتر به طرف خدا رفتی

🌻  یه حرفهای رو‌نباید به کسی گفت🌻یه حرفهای رو‌نمیشه به کسی گفت🌻 و‌چقددددددددددر سخته که تو سینه سنگینی میکنه😔 بیچاره قلبم💔
با حرفت اشکم در اومد چشم

عزیزممم🥹

چشمت بی بلا

یا علی 🤍🌱🌸 حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ ..🌱💚 خیلی حسین (ع) زحمت ما را کشیده است🖤
اینقد بزرگه میترسم خدا نبخشه

این گناه از اون گناه های کبیره ای که میگی هم بزرگ تر و بدتره 

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ گر کافر و گبر و بدپرستی باز آ این درگه ما درگه نومیدی نیست صد بار ...

ینی چی

همیشه همه گفتن بیشتر از سنش میفهمه اما هیچوقت هیشکی نگفت بیشتر از سنش سختی کشیده...    
خوشبحالت حالتو خریدارم

مریضم گاهی وقتا میگم اگه بمیرم خدا چجوری ببخشم با اینهمه گناه

همیشه همه گفتن بیشتر از سنش میفهمه اما هیچوقت هیشکی نگفت بیشتر از سنش سختی کشیده...    

توی کتاب دینی مون نوشته بود با توبه همه گناها حتی شرک پذیرفته میشه بعدم واسه توبه فقط پشیمونی کافیه این توبه مربوط به مسائل حق نفس و حق الله اگه درحق کسی بدی کردی باید جبران کنی 

چجوری مطمعن باشم میترسم از عذاب قبر 

قلبا پشمونی و از عذاب خدا میترسی و دیگه به هیچ شکلی اون گناه انجام نمیدی پس کاملا مطمئن باش

تا جایی که در توان داری کار خیر انجام بده قرار نیست حتما کار به خصوصی باشه که سخت باشه ،دل نشکن مهربونی کن کمک کن سبب خیر شو خدا حواسش بهت هست

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...
اینقد بزرگه میترسم خدا نبخشه

همینی که ناامیدی خودش گناهه... خود خداگفته میبخشم شماهم دیگه ترک کن بخشیده میشی خدابزرگترازاین حرفاست

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد
همینی که ناامیدی خودش گناهه... خود خداگفته میبخشم شماهم دیگه ترک کن بخشیده میشی خدابزرگترازاین حرفاس ...

مممنونم ازتون

2706