2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

22.متاهلم..خسته شدم از زندگی

حماقت نکن فک کردی بمیری چی میشه؟دنیا ب سوگ تو میشینه؟ن عزیزجان همه میرن دنبال زندگی و عشق و حالشون فقط تویی ک دنیا و آخرتتو نابود کردی

عاشقم میشی دوباره....عاشقِ اونی که نیست.....
حماقت نکن فک کردی بمیری چی میشه؟دنیا ب سوگ تو میشینه؟ن عزیزجان همه میرن دنبال زندگی و عشق و حالشون ف ...

برام مهم نیس...حتی اگه جنازمو بندازن تو بیابون..فقط میخام برم جایی که حقمهِ...اخه این زندگی واقعا حقم نیست

22.متاهلم..خسته شدم از زندگی

میخای دله شوهره خنک بشه یا برات بسوزه؟مطمئن باش بعدش میره ی زن میگیره خوشگلتر و ولخرجتر .کاری نکن ک دله دشمنات شاد و دل مادر و خانواده ات کباب.تصمیم با خودت.من ی راه حل دارم برا خودکشی ولی عمرا بگم

خاطرات گذشتم رو دوس دارم،کاش دوباره برمیگشتم
برام مهم نیس...حتی اگه جنازمو بندازن تو بیابون..فقط میخام برم جایی که حقمهِ...اخه این زندگی واقعا حق ...

قعر جهنم بین گناهکاران و مجرمین حق شما نیست خودکشی یعنی ناامید از رحمت خدا که این بزرگترین گناه کبیره اس 

توجه توجه- من آقا هستم - آخشاو
برام مهم نیس...حتی اگه جنازمو بندازن تو بیابون..فقط میخام برم جایی که حقمهِ...اخه این زندگی واقعا حق ...

حرف بیخود نزن برو بشین سرجات!انگار خودکشی و مردن الکیه برو از زندگیت لذت ببر اینقدرم چرند نگو

عاشقم میشی دوباره....عاشقِ اونی که نیست.....
2706