2752
2734
عنوان

اونایی که سقط داشتن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 52 پست
آجی یه چیزی باور کن من مبگم من وتو از ذوق و شادی اینجور شدیم خودموت خودمون چش به خدا....دکتر سونوگرا ...

منم خودمو سرزنش میکنم همش چون دقیقا خیلی استرس گرفتم از استرس دستام کبود شده بود 😑خاک تو سرم  باید ریلکس بودنو یاد بگیریم ملت به چپشونم نیست من ذوق داشتم چون رفته بودیم دکتر انداره ۴ تومن فقط پول قرصای شوهرم شده بود من چند روز بعدش بی بی چکا شروع شد گفتم به به بدون قرصا حامله شدم دیگه استرس و ذوق تموم بدن منو گرف چون گفته بود تا دو ماه باردار نشدی بیا ای یو ای ولی دیگه اینطوری شد من میگم اینسری از خدا خواست و باردار شدم و موند برام به امید خدا تا ۱۴ روز بعد از موعد آزمایش نمیدم چون اینجا خوندم ازمایش خون زود خودشم باعث سقط میشه ممکنه ایمنی بدن بالا باشه جواب بده

الهی بگردم با پیامت اصلا قلبم یجوری شد من فراموشت نمیکنم خبری شد حتما میگم بهت عزیزم تو ام بمن بگو ع ...

عزیز دلمی انشالله به زودی مامان میشی‌ خیلی دعات میکنم به خدا..سر اولی ادم خودشه و دل خودش‌‌ وحرف مردم.سر دومی هم خودشه هم دلش وباز حرفای همون مردم و هم اینبار یه بچه که چشاش منتظره...فقط از من نصیحت هیچکس اونوقت اینو به من نمیگفت....اولی اوردی سالای اول میگی یکی بسه حتی واصح بگم توبه میکنی😂 ولی بچه بزرگ شد تنها موندش سخته از سه سالگیش اقدام کن...تنهایی بچه خیلی سخته چون..آره حتمن خبرت میکنم من اسمم سمانه‌‌.‌‌‌‌تو از امروز تو دعاهامی‌.من رو بچه اولیا خیلی حساسم  همیشه واقعن از ته قلبم دعا انقد دوست بچه  اولی داشتم و دعاشون کردم که حامله شدن..دلم میگه توام میشی به زودی💓وای منم تمام چکاپا عکس رنگی همه اینا دادم...به قول تو این انعقادی فقط رو مخمه منم ترس این....اخه انگار دکترام نمینویسن تا خدا نکرده سه بار...ولی تو هفته های ما همون ضعف تخمک و اسپرم بیشتر مطرح..احتمالن خوب لانه گزینی نکرده ...باید باز به خودمون بیشتر برسیم...

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم خودمو سرزنش میکنم همش چون دقیقا خیلی استرس گرفتم از استرس دستام کبود شده بود 😑خاک تو سرم   ...

وای چقد عین منی😳 بدتر من تویی..من از استرس هیجان تنم میلرزید ..منم‌چهار بار بتا تکرار کردم پاره شدم به قول تو و کبود...دقیقن عبرت شد برامون باید عادی برخورد ببین بی بی بزتیم نریم ازمایش تا سونو قلب یهو بریم...دیگه بی بی مثبته و پری نشیم خب حامله ایم...من دوستام یهو میرن سونو قلب‌.‌اونجوری لاقل ذوق آدمم نمیخوره‌....ببین من تابستون آی یو آدهم کردم نگم چقد هزینه کردم فقط....آخرم منفی....منم دقیقن دیگه بعد اون نه دکتر رفتم نه قرص نه دارو.....منم معجزه وار حامله شدم گفتم خدا داده خدا مرامش زیاده نمیگیره ازم میدونه دلمون چی گذشته ولی خب شاید صلاح نبود😭 ولی خب فراموش که نمیشه شاید کمرنگ شه..فقط کاش خدا به زودی جاشون برا دوتامون پر کنه دلمون شاد شه...اینبار سلامت بغلش بگیریم

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  
عزیز دلمی انشالله به زودی مامان میشی‌ خیلی دعات میکنم به خدا..سر اولی ادم خودشه و دل خودش‌‌ وحرف مرد ...

اره دقیقا ولی بنظرم تو این مشکلو نداری سمانه جون  چون یدونه بچه داری اگه مشکل انعقادی داشتی سر اولی هم مشخص میشد بنظرم چاره کارو تو اینه خودتو کلا بزنی بیخیالی من عکس رنگی ندادم هنوز چون دکترم گفته برو دوماه مصرف کن اگع باردار نشدید اونوقت مینویسن ولی درسته این بارداری شیمیایی حالمو خیلی گرفت از طرفی میگم حتما لوله هام باز بوده که اسپرم تونسته خودشو برسونه به تخمک 

مرسی واقعا از دعا و توصیه اای خوبت حالا من‌اولیو بیارم بقیش دیگه هر چی که شد😬💋❤

اره دقیقا ولی بنظرم تو این مشکلو نداری سمانه جون  چون یدونه بچه داری اگه مشکل انعقادی داشتی سر ...

آره بابا نگران نباش مال توام بازه که رفته تو تا یه جا فرستادیم تو 😁 دفعه بعدی کامل میفرستیم 🥰نه منم با خودم میکم قرار نیس یه چیز دوبار تکرار شه...حالا این یه اتفاق بود واقعن سخت بود یعنی چشممون دیگه ترسیده ولی خب چه کنیم..فقط خدا خودش دلش رحم بیاد حال خرابه ما ببینه خودش جایگزین کنه..وای قیافه الان  من کپی پروفایلته الان..تا دیروز زجه میزدم دیگه امروز رفتم دکتر تو دلم گفتم خب دیگه نه با گریه اون برمیگردع نه با هیچی لاقل خودموت داغون نکنیم بتونیم باز اقدام....راستی واست درخاست دوستی میفرستم همدیگرو گم‌نکنیم از حال هم باخبر 

وای چقد عین منی😳 بدتر من تویی..من از استرس هیجان تنم میلرزید ..منم‌چهار بار بتا تکرار کردم پاره شدم ...

دقیقا فراموش که نمیشه من هر لحظه ترسشو دارم ب دوستمم مسگفتم ابنجا اتفاقا قبلا ترس باردار نشدنم بود فقط اللن دو تا اضافه شد هم باردار نشدن هم اگه شد سقط نشدن امیدم بخداس فقط میگم انشالله اینسری بشم آزمایش اینا نمیرم کلا تا بقول تو بوقتش فقط استراحت میکنم .خوب شد جلو سوهرمو گرفتم فقط به خانوادش نگفته بود چون میفهمیدن دیگه هر ماه باید به اونا هم توضیح میدادمو استرس میکشیدم .در هر صورت کاریه که شده دیگه امزدمون باید به خدا باشه من فقط کمرم الان هم خیلی درد میکنه میگم ممکنه عوارض اون باشه یا نشونه ی خوبیه؟

و اینکه هزینه های ای یو ای چقدر بود  برات من میدونم شوهرم روحیش خیلی ضهیفه اگه بریمو نشه خیلی ناامید میشه

آره بابا نگران نباش مال توام بازه که رفته تو تا یه جا فرستادیم تو 😁 دفعه بعدی کامل میفرستیم 🥰نه من ...

باشه عزیزم حتما قبول میکنم الان 

انشالله که هر دو خبرای خوب بدیم بهم زودی💋💋❤😘

دقیقا فراموش که نمیشه من هر لحظه ترسشو دارم ب دوستمم مسگفتم ابنجا اتفاقا قبلا ترس باردار نشدنم بود ف ...

دقیقن همین منم ببین سه سال اقدام بودم میگفتم خدایا پس کی میشم‌....الان ابنجور شد یه ترس جدید هم اصافه...ولی ببین همین تاپیکا من این مدت سرچ چقد مثل ما بودن ولی همشون اخر شدن فقط ما یکم روحیمون صعیفه...باید قوی باشیم..البته اگه بتونیم😟..ببین من کرج هستم تو رویش انجام دادم خود ای یو ا ۳۵۰۰ بود‌‌.ولی ازمایشات قبلش ۲ تومن...و چهار بار هم سونو داره هربار ۴۰۰ ....وای اره شوهر منم همینه سریع ناوامید میگه ای چیشد پس چرا نشدیم...مردا مخصوصن پول هم خرج و نمیشه دیگه خودت بهتر میدونی....کمر درد هم آره نشانه خوبیه انشالله ...فقط بیشتر استراحت کن خیلی کار نکن..یادت نره بی بی زدی نرو ازمایش تا وقتی که یهو بری سونو تشکیل اولیه هست برا اون...ده روز بعد بی بی چک اینسری مستقیم میریم سونو اولیه که تشخیص میدن ادم حاملس و بعدم انشالله قلب‌‌‌‌‌.....خدایا این روزا رو برسون برای دوستم و من🤲🤲🤲🤲🤲🤲

باشه عزیزم حتما قبول میکنم الان  انشالله که هر دو خبرای خوب بدیم بهم زودی💋💋❤😘

انشالله خدایا دل ما دوتا رو دریاب محتاجیم‌‌.‌‌😘😘😘😘😘😘

خب میدونم افتاده میگم اونایی که بارداری شیمیایی داشتن بعدا تونستن باردار شن یا نه

والا من این شکلی بودن گفتن بارداری پوچه. شیمیایی دیگ چیه.اره میشی نگرانی نداره ک ۳ ماه دیگ اقدام کن

خب میدونم افتاده میگم اونایی که بارداری شیمیایی داشتن بعدا تونستن باردار شن یا نه

منم چندسال پیش ۵هفته خودبه خود سقط شد،۴۰ روز بعد دوباره باردارشدم الانم پسرم ۷سالشه😊

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻️ 
دقیقن همین منم ببین سه سال اقدام بودم میگفتم خدایا پس کی میشم‌....الان ابنجور شد یه ترس جدید هم اصاف ...

اره من نمیرم دقیقا راست میگی اکثرا بعدا باردار شدن منم خیلی سرچ کردم اینجا من فقط میگم خدا کنه تو دردسر نیفتیم و راحت باردار بشیم من و شوهرم آزمایش دادیم دیگه نمیدونم تو ام این آزمایشارو میگی یا فرق میکنه فقط من ویتامین dکم بود که الان دارم مصرف میکنم قندم ۹۳ بود که دکترم گفته درسته نرماله ولی برا وزن و سن تو زیاده که متفورمین داد بقیشم گفت همه چی خوبه اما من یکی از فاکتورا تو خونم زیاد بود که میگم نکنه درسر بشه دکترم گفت اتفاقا این فاکتور خوبه یعنی ایمنی بدنت بالاس من میگم نکنه ایمنی بدنم بالاس پس میزنه بچرو 

این فاکتوره متنشو از نت کپی کردم

آزمایش IgM مثبت یا با مقادیر بالا، نشان می‌دهد که ممکن است شما درحال حاظر آلوده شده باشید و یا اخیرا واکسن زده و سیستم ایمنی بدن شما به تازگی شروع به پاسخ به واکسیناسیون کرده باشد. در صورتی که IgM بالا گزارش شود یعنی بدن نسبت به آن عامل بیماری زا محافظ است.

والا من این شکلی بودن گفتن بارداری پوچه. شیمیایی دیگ چیه.اره میشی نگرانی نداره ک ۳ ماه دیگ اقدام کن

عزیزم پوچ ساک حاملگی تشکیل میشه جتین تشکیل نمیشه این میشه پوچ که باید سه ماه جلوگیری کرد ولی شیمیایی هیچی تشکیل نمیشه بتا یکم میره بالا بعد خودبخود میاد پایبن طرف پریود میشه نیاز به جلوگیری نداره 

بارداری شدی بعدا؟

2706