2737
2734
عنوان

خواهر ندارم میشه خواهرانه کمکم کنید راجع به بارداری..😔

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 86 پست
ممنون تا جاییکه بتونم رعایت میکنم.. کاش منم مثل شما یه دکتری داشتم که پیگیر بود و انقد زود ردم نمیک ...

دکترم خوبه اما همسرم بی صبر😠

خدایا شکرت برا نعمت بزرگی که دادی...حتی فکرشم نمیکردم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

این مشکل ربطی به خواهر داشتن و نداشتن نداره شما باید برید پیش متخصص تا مشکلتون حل بشه. بعد هم اینکه اگه دوره درمان طولانی باشه بلاخره شاید بعد ار چند ماه جواب بده اما اگه کلا نرید شاید تا آخر عمر هم مشکلتون حل نشه. پس صبور باشید و امیدوارم و از متخصص کمک بخاین.

فقط تا میتونی ورزش کن ورزش کن ورزش کن

بعدش حتما گرمی بخور تا رحمت گرم بشه رحم سرد نابارور میشه

بعدش بیخیالی طی کن 

ببین چقدر زود باردار میشی 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 

ولی ب حرفشون گوش بده برو رویان خیلی هم طولانی نمیشه الکی وقتتو این دکتر و اون دکتر هدر نده گلم .

پیاده روی خیلی خوبه 

من خودمم تنبلی دارم و تخمک سالم ندارم بی کیفیته😐

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2740

عزیزم رویان اصلا جای عجیب غریبی نیست که سختت یاشه هزینه ویزیت متخصص هاش هم ۳۳ تومنه .من سر بچه اولم رویان تحت نظر بودم الانم باز رویان میرم با این که سر دوتاشون طبیعی باردار شدم اما پزشکهای اونجا فوق العاده اند .

میگم شما برو پیش دکتر ای ابن سینا چند دوره دیگه بهت دارو میدن آمپول میدن اگر نشد خودشون بهت پیشنهاد ...

ابن سینا خیلی بهم دوره از هرکی پرسیدم گفت چون باید هی بری و بیای نزدیکو انتخاب کن منم دیدم رویان نزدیکتره برا همین اونجا نوبت گرفتم.. من یه سوال دارم رویان برم از هون اول باید برم واسه سیکل آیوآی یا آی وی اف یا میکرو؟ یا نه اولش با همین آمپولای هاش ام جی و اینا امتحان میکنن؟

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

عزیزم بادکش تخمدان و حجامت رو هم امتحان کن.البته شوهرت هم آز اسپرم بده شاید اونم باید دارو مصرف کنه.در ضمن استرس نداشته باش .اگه استرس داشته باشی لقاح انجام نمیشه.اگر بتونی وزنتو هم ایده ال کنی که عالیه.

ابن سینا خیلی بهم دوره از هرکی پرسیدم گفت چون باید هی بری و بیای نزدیکو انتخاب کن منم دیدم رویان نزد ...

من رویان نرفتم تاحالا ولی ابن سینا حداقل ۴دوره دارو آمپول میده  اگر نتیجه نده بازم با تصمیم خودت وارد سیکلت میکنه ولی شما به نظرم فعلا دارو بگیری یهتره زوده برا آی وی اف اینا  مگه منزلتون تهران نیست اگر تهران که فرقی نمیکنه ابن سینا بری یا رویان 

از بس آز منفی وبی بی منفی از دوسال پیش تا الان دیدم اصلا باورم نمیشه همش میگم امروز فرداس که بیاد

منم یه سال درگیر باردار شدن بودم... حتی کار به آی یو آی کشید که همسرم نیومد... منم دیگه میخواستم بیخیالش بشم، ماه اخری که لتروزول نصفه و نمیمه خوردم ، کلا بیخیال بودن، دقیقا ۱۰ روز بعد از وسط سیکلم رفتم ازمایش دادم که جوابشو ببرم پیش دکتر پوست که بهم آکوتان بده... در کمال ناباوری مثبت بود... منظورم اینه که خدا بزرگه و به وقتش درستش میکنه

من نه آنم که ترک شاهد و ساغر کنم
دکترم خوبه اما همسرم بی صبر😠

من برعکس شما همسرم صبوووووور دکتر ندارم خودمم ک صبرم لبریز شده دیگه..

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
2706