2737
2739
عنوان

😍یکی از اعمال راحتِ عرفه😍

| مشاهده متن کامل بحث + 161 بازدید | 27 پست

من ایت الکرسی تا جایی که بتونم می خونم 

اصلا قول نمیدم  چند تا چون شاید خوابم برد

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
من ایت الکرسی تا جایی که بتونم می خونم 

حاجت روا شی عزیزم واسه هممون دعا کن🙏🏻

بقیه آیت الکرسی رو هم تا فردا میخونم شمام تا جایی که تونستی بخونشون

که دیگه خطا نداشته باشه ذکرامون😅

میشه واسه حاجت منم یه صلوات بفرستین؟؟🙈❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانوما موقعی که آیت الکرسی میخونین دستتونو بذارین روی قلبتون و از ته دل بخواین خدا بهتون آرامش بده

واقعا آرامش عجیبی میگیرین😍❤

2731
خانوما موقعی که آیت الکرسی میخونین دستتونو بذارین روی قلبتون و از ته دل بخواین خدا بهتون آرامش بده ...

دعا کن من و امشب مخصوصا برای گره گشایی کار همسرم خیلی خیلی زیاد محتاجیم  به دعای همه بچه ها 

ان‌شالله امام زمان امشب نظر کنه بهمون

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
منم چون بقیش تموم شده فقط ۱۰تا ایت الکرسی میخونم عزیزان واسه منم دعا کنین تو این شب پربرکت❤

انشاالله هرچی زود تر به هرچی خیر و صلاحته برسی عزیزم حاجتت روا و التماس دعا😍🙏🏻

دعا کن من و امشب مخصوصا برای گره گشایی کار همسرم خیلی خیلی زیاد محتاجیم  به دعای همه بچه ها&nbs ...

درک میکنم چقد سخته تو کار مرد گره افتادن تجربشو داشتم

ولی هم خودم هم همسرم تو حرم امام رضا ازش خواستیم و در کنارش همسرم ایمانشو قوی تر کرد الحمدالله کار خوبی واسش جور شد و خیلی از کاراش رو غلتک افتاد😍

انشاالله کار همسر شما و همه اونایی که تو کارشون گره افتاده درست شه به حق امشب و فردا😍

2740
درک میکنم چقد سخته تو کار مرد گره افتادن تجربشو داشتم ولی هم خودم هم همسرم تو حرم امام رضا ازش خواس ...

من  ده تا خوندم حالا فردا صبح هم می خونم 

منم ده تا آیه الکرسی دوباره خوندم کلا شد بیست تا