2733
2739
عنوان

یا امام رضا خیلی دلم مشهد میخاد

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 91 پست
ممنونم. عزیزم. بخدادنمیدونی چقدر سختی کشیدم. ک این شده تنها دلخوشی و تنها راه نجاتم.

میدنم چی میگی  عزیزدلم حتی با اینکه اصلا جای شما نیستم ولی اینو میدونم که خدا هوای همه ی بنده هاشو داره 

خیالت راحت باشه امیدتو از دست نده هرچی خدا بخواد

ما هم دعاگوی شما هستیم 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکما السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدنم چی میگی  عزیزدلم حتی با اینکه اصلا جای شما نیستم ولی اینو میدونم که خدا هوای همه ی بنده ه ...

عزیزمی. 

خدا خیرت بده.

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
خانما یه سایت خیلی جالب پیدا کردم من رو که خیلی سرگرم کرده خواستم معرفی کنم شما هم استفاده کنید htt ...

ای جان مرسی عزیزم چ خوب کردی معرفی کردی 💝فقط  خیلی  حجم میخوره از نت؟؟ 

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸
2728
سلام الوعده وفا......اومدم حرم.......اما دخترم هنوز راه نمیره.........برات دعا میکنم...

عزیز دلم زیارتت قبول . ممنون ک یادم کردی  مهربون برای دخترت  صلوات میفرستم از امام  رضا  بخاه  من میدونم    دست خالی برت نمیگردونه.   ببین   ب  نیت حاجتت دو رکعت نماز سمت سر آقا  بخون    معلومه ی گوشه از ضریحه همه  اونجا نماز میخونن جا نیست باید وایسی یکی نمازش تمدم شه  بری  اونجا بپرس   نشونت میدن  حدیث  داریم    بگو دو رکعت نماز   حاجت میخونم  ب نیت....   من خیلی شنیدم مجربه از این فرصت استفاده کن الهی بحق   دل شکسته خانم فاطمه زهرا  حاجتت رواشه

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸
سلام الوعده وفا......اومدم حرم.......اما دخترم هنوز راه نمیره.........برات دعا میکنم...

دکتر بردید چی گفت؟! 

2740
خانومی بردی    دکتر چی گف نگرانم

بردیم نوبت نداد رشوه دادیم نوبت برای امروز داد.یعنی رفتیم شهرستان برگشتیم،آخه بهترین دکتره.شاگرداش بهترین دکترای تهرانن،نوبتمون ۵دقیقه دیگست

استرس بدی دارم

خانومی بردی    دکتر چی گف نگرانم

ی چی بگم؟؟دخترم روز بعد از اینکه از حرم اومدیم خودش دستامو ازخودش جدا کرد دستاشو رو به جلو باز کرد دو قدم راه رفت.....مو به تنم سیخ بود...ولی میرفت سمت کسی....اشکام میریخت

امام رضا شفا داده

الان حرمیم برات دعا میکنم هرچه زودتر بیای اینجا دکتر گفت برید بچه تا۱ ماه دیگه راه میره سالمه دیگه ...

ای جانم دیدی گفتم عزیزم 

خدا میدونه چقد خوشحال شدم ای خدا 

یا امام رضا 

خداروشکر  خداروشکر  

تنتون سلامت  دوستم🌸🌸🌸💝