2733
2734
عنوان

یا امام رضا خیلی دلم مشهد میخاد

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 91 پست
من الان مشهدم  الانم میخوام برم حرم اگه خدا قبول کنه دعا میکنم براتون انشاءالله قسمتتون بشه ب ...

تو رو خدا واس منم دعااااا کن حالم اصلا خوب نیستش مشکلاتم حل شه برم مشهد دارم دیوونه میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهربون   التماس دعا دارما  الهی هر چی  خدا  میخای بهت بده

ممنونم عزیزم انشالله شما هم هر حاجتی داری برآورده بشه 

حتما بیادتون هستم یاعلی

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکما السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد 
2731
آره.انقدر سخت هست ک بترسم ازخدای نکرده  قبول نشدن اما من ب لطف خدا امید دارم.

خدا بزرگه جوش نزن

برادرشوهر منم دنبال خرید ماشینه هربار نمیشه میگیم حکمتی توش هس سخت نگیرید

ممنونم عزیزدلم .ازدعای قشنگت بسیار ممنونم. میشه برای قبولی تو ازمون برام از اقا موفقیت مو بطلبی؟تور ...

پشتِ تمام آرزوهایت خدا ايستادہ ڪافيست بـہ حڪمتش ايمان داشتـہ باشے تا قسمتت سر راهت قرار ‌گیرد او را بخوانيد تنا شما را اجابت ڪند 

مطئن باش همه چی به بهترین شکل برات ردیف میشه..

شما تلاشتو کردی بقیشو بسپار به خودش منم دعاگوت هستم فدات شم  انشالله دلت زود زود شاد شه🤲🤲🤲

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکما السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد 
زائر اقایی صددرصد لایقی

انشاالله همینطور باشه....

امیداوارم  انقدر دلتون شاد بشه که خودتون تعجب کنین از این همه خوبی 🤲🤲🤲

پشتِ تمام آرزوهایت خدا ايستادہ ڪافيست بـہ حڪمتش ايمان داشتـہ باشے تا قسمتت سر راهت قرار ‌گیرد او را ...

باورت میشه با خوندن پستت بغض کردم. و الان با بغض دارم مینویسم و همین الان اشکم ریخت. بخدا من خیلی بنده ی بدی بودم هم برا خدا بد بودم هم دل امام مو ب درد اوردم. دلمو باخدا صاف کردم دلم امام رضارو میخواد.روزی هزار بار ب عکس گنبدطلاش نگاه میکنم.چجوری از تو دست بکشم؟بدون تو نفس بکشم؟ تویی ک تنها اقا دلسوز منی.

ارزومه دوباره بیام تو حرمت بدم ی سلام.بهونه ی اشکای هر روز منی...

بخدا زندگیم سخته. 

محتاج دعام.

محتاج قبولی تو این ازمون .

بخاطر رضای خدا

بخاطر دل دخترم

بخاطر زندگیم  و همسرم.

بخاطر دل پدرمادرم.

همه شون چشم شون ب ازمون منه. بخاطر خودمم ک شده بفکرم ان.

سخت محتاج دعام.

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
2740
خدا بزرگه جوش نزن برادرشوهر منم دنبال خرید ماشینه هربار نمیشه میگیم حکمتی توش هس سخت نگیرید

میفهمم گلم. 

خدا بزرگتر از مشکلات ما ادمهاست.

شیطون ازدرگاهش نا امید نیست .من چرا باشم؟ حکمت ش شکر. اما من حق ندارم ب این فکر کنم ک نمیشه. ک نمیده حاجتمو. ک من صداش کنم و نگه جانم. با اینکه بدم. 

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
خدا بزرگه جوش نزن برادرشوهر منم دنبال خرید ماشینه هربار نمیشه میگیم حکمتی توش هس سخت نگیرید

حکمت خدارو قبول دارم. اگه خدای نکرده قبول نشم ان شا الله تلاشمو بیشترمیکنم. اما از خدا چشم امید دارم. 

میدونم ک دست خالی ردم نمیکنه. بخاطر رضای خودش هم ک شده منو رها نمیکنه

باورت میشه با خوندن پستت بغض کردم. و الان با بغض دارم مینویسم و همین الان اشکم ریخت. بخدا من خیلی بن ...

باور نميكنم خدا به كسی بگويد: " نه...! "خدا فقط سه پاسخ دارد:١- چشم...٢- یه کم صبر کن...٣- پيشنهاد بهتری برايت دارم...همیشه در فشار زندگی اندوهگین مشو...شاید خداست که در آغوشش می فشاردتبرای تمام رنجهایی که میبری صبر کن!صبر اوج احترام به حکمت خداست.

من دلم روشن عزیزم امیدوادم به زودی خدا انقدر شادی به زندگبت بده که فکر کنی داری رویا میبینی

وای   الهی قربونت بشم رفتی  حرم بگو اقا زهرا کارای پلیان نامش جور شه بطلب بیاد پابوست ...

براتون دعا کردم عزیزم 

انشاءالله به زودی مشرف بشین🙏

خدایا میدونم قراره بهترین ها رو سر راهم قرار بدی پس نا امید و ناراحت نیستم 
تو رو خدا واس منم دعااااا کن حالم اصلا خوب نیستش مشکلاتم حل شه برم مشهد دارم دیوونه میشم

به امید خدا حل میشه عزیزم

انشاءالله به زودی با دل شاد میاین 🙏

خدایا میدونم قراره بهترین ها رو سر راهم قرار بدی پس نا امید و ناراحت نیستم 
براتون دعا کردم عزیزم  انشاءالله به زودی مشرف بشین🙏

ممنون عزیزم ان شاء الله  حاجت روا بشی 💝

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸
باور نميكنم خدا به كسی بگويد: " نه...! "خدا فقط سه پاسخ دارد:١- چشم...٢- یه کم صبر کن...٣- پيشنهاد ب ...

ممنونم. عزیزم. بخدادنمیدونی چقدر سختی کشیدم. ک این شده تنها دلخوشی و تنها راه نجاتم.

2706