2737
2734
عنوان

یا امام رضا خیلی دلم مشهد میخاد

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 91 پست
حتما عزیزم انشالله بشه رفتنم

خداکنه. ک بری گلم.

ی ازمون سرنوشت ساز دارم تو رو خدا برا ازمونم ازاقا موفقیت مو بطلب.همچنین زیارت شو

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
وای خدا.. آقا... آرزومه .. دوباره بیام تو حرمت بدم ی سلام...بهونه ی اشکای هر روز منی...

اصا همینطور اشک میریزم 

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پایان نامه رو که شهریور دادم مهرماه رفتم مشهد یه روزه و برگشتم یادش بخیر ان شالله  زود زود بط ...

دورت بگردم ان شاء الله 

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸
2731
منک نمیتونم فردا حرم واس منم حتما دعا کن لطفا 

انشاالله اگه لایق باشم حتما قربونت

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکما السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد 
عزیزای دلم من مشهدیم انشالله سعادت داشته باشم فردا دعای عرفه حرمم حتمآ نائب الزیاره همه شما دوستان ه ...

مهربون   التماس دعا دارما  الهی هر چی  خدا  میخای بهت بده

التماس دعای فراوان😘🙏🙏🙏

حتما عزیزم انشاالله حاجت روا بشی گلمممم

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکما السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد 
2740
عزیزای دلم من مشهدیم انشالله سعادت داشته باشم فردا دعای عرفه حرمم حتمآ نائب الزیاره همه شما دوستان ه ...

ممنونم عزیزدلم .ازدعای قشنگت بسیار ممنونم.

میشه برای قبولی تو ازمون برام از اقا موفقیت مو بطلبی؟تورو خدا کل زندگی اینده خودمو وخانوادم ب این ازمون بنده.

دلم بشدت هوای امام رضا داره روزی نیست ک بهش فکرنکنم.و عکسای سفرهای قبل مو نگاه نکنم.

بخدامحتاج دعــــــــــام.

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
حتما شماهم برای دخترم دعاکنید راه بره....

الهی اولین قدماشو تو صحن اقا برداره براش امن یجیب میخونم

از بس عنه... فقط از خدا میخوام هرچی ب صلاحمه جلوم بذاره دلم میخواد جداشم ولی میترسن

منم تو نامزدی جدا شدم ان شاء الله    خیره اگ خدبه    بمون       شاید  صلاحش نبوده ان شاء الله دوتایی میرید 

خدا بخواد قبول میشی نشدی هم به حکمتش فکرکن دعا میکنم دوستم😙

آره.انقدر سخت هست ک بترسم ازخدای نکرده  قبول نشدن

اما من ب لطف خدا امید دارم. 

2706