2733
2734
عنوان

یا امام رضا خیلی دلم مشهد میخاد

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 91 پست
چرا عزیزم مگ میشه ما همه غریبیم  امام رضا غریب الغرباس بنده نوازه مگ  میشه دست خالی ...

اره 

همیشه یجورایی هوامو داره 

ولی این بار هرچیییی ازش کمک خواستم جوابمو نداده ...

ولی تهشم طرفمو ب ب خود امام رضا واگذار کردم ...

ان شاالله قسمتت بشه خییییییییلی زود بیای

هر روز و هرشب بفکر امام رضام. دوس دارم برم. اما هیچی جور نیست.عیب نداره مهم اینه ک بیادشم و خداکنه ...

سخته  دلم پنجره فولاد میخاد نشستن جلو ضریح زیارت نامه دلم میخاد برم اونجا بشینم   بگم بهش  از درد و دلام 

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم پدرمادرم فردا دارن میرن ولی نامزدم اجازه نداد برم... داغونم...😔😔😔

اخه چرا نزاشت😢

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸
2740
زیارت عاشورا بخون میطلبه حتما منم دعا کن وقتی هوایی شدی حتما میری تو همین حس بمون ک حسشم قشنگه

نمیدونم قراره سه شنبه   بفرستم پایان ناممو  برا استادم اگر  بگه اوکی      شده باشه   ی روزه  میرم   از ی جا پول پیدا میکنم میرم

روحیم  خیلی بهم ریختس احساس میکنم برم اونجا اروم میشم

حتما همینجوره اونجا اروم نشه کجا اروم بشه 

ادم بره بهشت و اروم نشه؟ انشاالله بطلبه سریع تر همه بریم پابوسش

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...
 سخته  دلم پنجره فولاد میخاد نشستن جلو ضریح زیارت نامه دلم میخاد برم اونجا بشینم  &n ...

همه ی درد و دلامو گله هامو ب تو گفتم ب این امید دارم میرم ک باز بیام و بدم سلام و ک تو هم باز کنی دست تموم گره هامو...

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
من دلم هوای شمال رو کزده 😊  نگید کافرم 😆 مشهدیم هر هفته یکی دوبار میرم حرم شایدم بیشتر   ...

اخ اخ اخ ک این واقعا پز دادن داره ها خوش ب سعادتت احساس میکنم مشهدیا   هیچ وقت تنها نیست   ی خونه امیدی دارن

منم دلم هوای شده الان چند ساله .نمیطلبه ،نمیشه که نمیشه .فقط هواش به دلمون مونده .

اخ خیلی سخته درکت میکنم 

من الان مشهدم  الانم میخوام برم حرم اگه خدا قبول کنه دعا میکنم براتون انشاءالله قسمتتون بشه ب ...

وای   الهی قربونت بشم رفتی  حرم بگو اقا زهرا کارای پلیان نامش جور شه بطلب بیاد پابوست  خدا ان شاء الله  هر چی میخای بهت بده