2737
2734

تازه دارم می فهمم تو این سال ها چی سرم اومده

می فهمم چه سو استفاده هایی ازم شده،سو استفاده هایی که خیلی هاش رو خودم اجازه دادم ازم بشه

از مادر پدرم گرفته تا شوهرم و کسی که اولین بار عاشقش شدم

می بینم همه رو بیشتر از خودم دوست داشتم

دارم می بینم زن هامون اصلا خودشون رو دوست ندارن

چقدر ما به مردها باج میدیم

دو سه روز پیش یه تاپیک زدم که نظر بقیه رو هم بدونم در مورد تشکر کردن بابت پولی که شوهرم یه مدت قرار بود برام بزنه و نمیزد

من می خواستم ازش تشکری نکنم چون خیلی طولش داده بود و چندین بار بهش گفته بودم،ولی شک داشتم و اینجا تاپیک زدم.خیلی بهم گفتن وا این چه حرفیه حتما تشکر کن

اما الان می بینم اشتباه کردم و نتیجه اش رو دیدم

اینطوری شدم زنی که در مقابل پایمال شدن حقوقش تشکر هم می کنه 

وای خدایا با احترام زیادی و یک طرفه شوهرم رو چقدر الکی الکی برای خودم گنده کردم،من هی کوچیک تر شدم و اون بزرگ تر

همه رو دوست داشتم جز خودم،اگه یه ذره از اون احترامی که به دیگران می ذاشتم به خودم گذاشته بودم

وای خدای من چه حالی دارم

این افسردگیم برای یه مشت آدم بی ارزش بود

وای از اون وقتی که می فهمی،اون وقتی که یک عالم واقعیت می خوره توی سرت

اون زمانی که می بینی باید ترک می کردی و نکردی،زمانی که می بینی چه آدم های حقیری رو برای خودت بزرگ کردی 

انقدر بزرگ کردی که .....

وای خدایا چه حالی دارم

به عالم واقعیت داره بهم هجوم میاره،هیچ وقت خودم رو ندیدم

هیچ وقت خودم رو دوست نداشتم

همش با خودم می گفتم شوهرم چطوری منی که بچه طلاق بودم گرفته،باورم نمیشد

چرا باورم نشه،مگه بچه طلاق چشه

از سرش هم زیادم،تو رویا هاش هم دختری مثل من رو نمی تونست داشته باشه بعد من خودم رو انقدر جلوش کوچیک کردم که

یا قبل از شوهرم عاشق پسری شدم که باورش نمیشد من حتی جوابش رو میدم،بعد انقدر گندش کردم و بهش محبت کردم که.....

چه حالی دارم،وای خدایا چه حالی دارم.خودم با خودم چه کارها که نکردم

هیچ وقت زیاد محبت نکنید،هیچ وقت از خودتون نگذرید

هیچ وقت نگید زشتید،بد هیکل هستید.هیچ وقت خودتون رو نکوهش نکنید

اگه می خواید بیشتر بدونید پست های قبلیم رو هم می‌تونید بخونید

حرفاتو کاملا قبول دارم  منم در حال حاضر دارم این اشتباهو میکنم  یکیو خیلی بزرگ کردم در ص ...

وای از این بزرگ کردن آدم ها،انقدر بزرگشون می کنیم که برای خودمون شاخ میشن،سریع دست از بزرگ کردنش بکش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه ی زنها اینطوری نیستند داریم میبینیم زنهایی هستند که انقدر خودشونو دوست دارند که همسرشون رو له میکنن ...  واقعا انسانی برخورد کردن با انسانها اونارو گاها حیوان میکنه.... باید باهاشون مثه برده ها رفتار کنی تا دوستت داشته باشن عاشقت بشن

2731
وای از این بزرگ کردن آدم ها،انقدر بزرگشون می کنیم که برای خودمون شاخ میشن،سریع دست از بزرگ کردنش بکش ...

نمیتونم دیگه ضعیف شدم 

خودم عاشقشم متاسفانه 

ولی دارم تلاش میکنم ک دس بکشم ازینکارم 

همه ی زنها اینطوری نیستند داریم میبینیم زنهایی هستند که انقدر خودشونو دوست دارند که همسرشون رو له می ...

همون زن ها خوب کاری می کنن

البته اگر مرد واقعا خوب باشه نباید دیگه بزنی داغونش کنی

ولی زن همیشه باید خودش رو در درجه اول قرار بده

به خاطر همین چیزا میگم هر اتفاقی میفته تند تند تاپیک نکنید ما که ذات اصلی شوهر تو رو نمیدونیم ... من شوهرم بیست تک تومنی درمیاره دو دقیقه بعدش زنگ میزنه فاطی بیست تومن پول دارم چی دوست داری برات بخرم ... 

گاهی اوقاتم بعضی از اخلاقاش بده ولی کلا اونقدر من یه دنده و مغرورم که همسرم گاهی اوقات مثل امروز میگه مردا سر زناشون داد بیداد میکنن برا ما برعکسه یه داد الکی هم بزنیم شش ساعت قهر میکنی

هر ادمی خوبی و بدی داره

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
2738

خب خدارو شکر که فهمیدی رویه قبلیت غلطه و باید اصلاحش کنی 

همینم جای شکر داره 

بعضیا صد سالشونم که بشه خیال میکنن این فداکاریها درسته و هیچ وقت به ذهنشونم خطور نمیکنه که دست از این فداکاری یک طرفه بردارن 

همون زن ها خوب کاری می کنن البته اگر مرد واقعا خوب باشه نباید دیگه بزنی داغونش کنی ولی زن همیشه با ...

دورو بر من ازین زنها زیاده اما من خیلی فکر کردم لازمه ی اونطوری بودن کم احساسی بودنه!

نمیتونم دیگه ضعیف شدم  خودم عاشقشم متاسفانه  ولی دارم تلاش میکنم ک دس بکشم ازینکارم  ...

وای از این عاشقی،دست بکش ازش نذار داغونت کنه،اگه بدونی من سر اون کسی که قبل شوهرم عاشقش بودم چه با خودم کردم

خودت رو دوست داشته باش،به خودت فکر کن و با عقلت فکر کن نه دلت

خب خدارو شکر که فهمیدی رویه قبلیت غلطه و باید اصلاحش کنی  همینم جای شکر داره  بعضیا صد س ...

انگار دارن رو سرم یه عالم آب یخ می ریزن،من با خودم چی کار کردم خدایا 

نمی‌دونم حالا چی کار کنم،با این همه ضرری که به خودم زدم چی کار‌کنم،حال بدی دارم خیلی بد

از دیت خودم عصبانی ام خیلی عصبانی

وای از این عاشقی،دست بکش ازش نذار داغونت کنه،اگه بدونی من سر اون کسی که قبل شوهرم عاشقش بودم چه با خ ...

اره درسته 

باید رو خودم کار کنم 

فقط خودمو خانوادمو دوس داشته باشم 

هر کسی لیاقت عشق یک دختر رو نداره ب نظرم 

اره درسته  باید رو خودم کار کنم  فقط خودمو خانوادمو دوس داشته باشم  هر کسی لیاقت ع ...

تازه خانواده هم اگر خوب باشن باید دوستشون داشته باشی

من مادر پدر بدم رو انقدر دوست داشتم که حتی اونا هم ازم سو استفاده کردن و ملی بهم آسیب زدن

اصلا نباید عاشق مرد شد اصلا

حتی مردی که خیلی خوب باشه

انگار دارن رو سرم یه عالم آب یخ می ریزن،من با خودم چی کار کردم خدایا  نمی‌دونم حالا چی کا ...

میگم که خدارو شکر کن چشمت رو به واقعیت باز کرده 

اگه خدا نمیخواست هنوزم که هنوزه تو جهل بودی 

ازش بخواه قلبت رو اروم کنه 

منم برات دعا میکنم 

2706