2737
2734
عنوان

شما بودین میرفتین یا نه؟؟؟

166 بازدید | 14 پست

من وخواهرم دور از خانواده خودمون زندگی میکنیم تا شهر خودمون نزدیک دوساعت راه هست امروز عصر مراسم سالگرد پدر زن داداشم هست اما مراسم نگرفتن فقط میرن فاتحه خونی از اون بر هم امشب حنابندان قوم شوهر خواهرم هست ماهم دعوتیم.

پدر زن داداشت بهتون نزديكتره 

تا قووم شوهر خواهرت

بنظرت بايد به كدوم احترام بزاري؟؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وقتی مراسم نگرفتن الزامی نیست که حتما برید.....

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

فامیل داماد برو .همیشه دامادا دهنشون بازه برا ایراد والا

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

من بودم هیچکدومو نمیرفتم.

اگه میپرسیدن چرا میگم اگه میخواستم اونو برم شما بهتون برمیخورد اگه میخواستم از شمارو بیام پدر زن داداشم فوت شده بود و نرفتم میومدم خوشی?اونا بهشون بر میخورد اینجوری از حرف جلوگیری کردم

اگه برای حاجتم دعا کردی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم🌹
2738
من بودم هیچکدومو نمیرفتم. اگه میپرسیدن چرا میگم اگه میخواستم اونو برم شما بهتون برمیخورد اگه میخواس ...

چون دور هستیم نمیفهن که رفتیم شوهر خواهرم غریبه اصلا متوجه نمیشن مراسم داشتیم

چون دور هستیم نمیفهن که رفتیم شوهر خواهرم غریبه اصلا متوجه نمیشن مراسم داشتیم

پس شما معلومه تصمیمتونو گرفتین. خوش بگذره خانومی

اگه برای حاجتم دعا کردی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم🌹
میتوتی به زن داداشت زنگ بزنی ویه عرض ادب کنی ومعذرت خواهی ازین بابت ک نتونستی بری و.... وشب هم حناب ...

خوب دلیل برای نرفتن چی بگم حالا شوهر من بعضی وقت ها جمعه هم میره سر کار میتونم بهانه بیارم میگه چرا با شوهر خواهرم نرفتیم 

پس شما معلومه تصمیمتونو گرفتین. خوش بگذره خانومی

من دو دل هستم شوهرم پرسید بریم یا نه گفتم نمیدونم خودت تصمیم بگیر اونم گفت پس نمیریم بعدش هم رفت خوابید صداش بزنم دیگه بیدار نمیشه

2706