2737
2739
عنوان

دیشب از کارای شوهرم حالم بد شد😒😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 1342 بازدید | 79 پست
تمام کاراشو بترتیب مینویسم تو کاغذ بهش میدم 

هرجورفکرمیکنی تاثیرداره روش خوبه.

برای من نوشتن تاثیرنداشت فقط حرف

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش بگه اینکارت بده و ناراحت میشم ولی نگه ازت سرد شدم ، بگه دلگیر شدم

اره همینطوره درسته.

بایدبگه الانم ازدستت دلگیرم دلم شکسته ولی میترسم ازروزیکه رابطه مون سردبشه بخاطربی توجهی

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
2731
اخه من اشکم دم دسته سریع سرازیر میشه نمیتونم صحبت کنم

اتفاقا همون اشکها کارسازن اشتباه نکن گلم

اتفاقا دیشب رفتم دیگ ک منو خراب کرد پیش مامانم و مامانش و خواهرش صحبتمو قطع کردم روشو اونطرف کرد و ب ...

خب وقتی میری حرف نزن فقط شنونده باش. ولی پیششون باش. باشوهرت حرف نزن با خواهرش حرف بزن.شوهرتم یکم بنظرم کم محل کن دراینجور مواقع. اصن بعضی وقتا ویتامینه کم محلیه بدن مردا کم میشه والا🤨🤨

2740
اتفاقا همون اشکها کارسازن اشتباه نکن گلم

اخه من همیشه مینویسم تو کاغذ چون وسط جمله بندیم اشتباه نکنم و تمرکز کنم و همشو کامل بگم یا موقع صحبت عصبی نشم بدتر بشه

خدایا شکرت
اخه من همیشه مینویسم تو کاغذ چون وسط جمله بندیم اشتباه نکنم و تمرکز کنم و همشو کامل بگم یا موقع صحبت ...

خوبه خیلی خوبه

خب وقتی میری حرف نزن فقط شنونده باش. ولی پیششون باش. باشوهرت حرف نزن با خواهرش حرف بزن.شوهرتم یکم بن ...

دیشب خیلی کنار اومدم دیدم بدتر میکنه منم رفتم کنار خواهرم بااون گفتم و خندیدم بعد شوهرم اشاره کردمنم محلش نزاشتم

خدایا شکرت
دیشب خیلی کنار اومدم دیدم بدتر میکنه منم رفتم کنار خواهرم بااون گفتم و خندیدم بعد شوهرم اشاره کردمنم ...

خب پس دیگه همین رویه رو ادامه بده. بعضی وقتا با باهرکسی باید بشی مثله خودش. ولی هیچوقت باهاش دعوا نکن فقط تو رقتار نشون بده. زندگیتم تلخ نکن عزیزم دیگه خصلته مرداس. خانوما چون خودشون تواین چیزا حساسترن مردارو همیشه درک میکنن وبرعکسش مردها. زندگیت همیشه شیییییییرین باشه عزیزم💋💋💋💋

خب پس دیگه همین رویه رو ادامه بده. بعضی وقتا با باهرکسی باید بشی مثله خودش. ولی هیچوقت باهاش دعوا نک ...

فدای تو عزیزم..ممنونم از راهنماییت گلم😍😘😘😘

خدایا شکرت
2706