2733
2734
عنوان

دیشب از کارای شوهرم حالم بد شد😒😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 1342 بازدید | 79 پست
نه باقهردرست نمیشن فقط بایدحرف بزنی وبفهمونی ازچی ناراحت میشی باورکن بعدخودتم حواست نباشه اونا جلوی ...

این دفعه میخام بهش بگم ک انقدر این رفتارتو تکرار کردی ک باعث شده ازت سرد بشم

خدایا شکرت
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یه خورده خواهر شوهرتو زیر نظر بگیر و به رفتارهاش کامل دقت کن ببین چکار میکنه حتی بعدا یادداشت کن و با خودت مرور کن شاید اون ترفندی داره که باعث جذب شوهرت میشه، من خودم اونقدر که شوهرم با خواهراش و حتی جاریهام گرم میگرفت با من نمیگرفت، بهشون دقت کردم دیدم با توجه کامل به حرفاش گوش میدن و مرتب تائیدش میکنن ، وسط حرفش نمیپرن و هر چی شوهرم میگه وانمود میکنن دفعه اولیه که میشنون و چقدر براشون جالب بوده !!در حالی که من چنین ترفندهایی نداشتم و خیلی وقتا رک مخالفت میکردم، یه بار خواهر شوهرم گفت من حتی مخالف هم که باشم نمیگم نهایتا کار خودمو میکنم

یه چیز دیگم اینکه از شوهرم راهنمایی میخواستن و ایشونم احساس مفید بودن میکرد و براشون از جون و دل وقت میذاش

2728
پس چرا آخه🤔🤔🤔 ما هم یه آقایی تو فامیلامون با خواهرش اینطوری بود بعد یه مدت که از ازدواجش گذشت دیگ ...

منم دیدم متاسفانه

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
یه خورده خواهر شوهرتو زیر نظر بگیر و به رفتارهاش کامل دقت کن ببین چکار میکنه حتی بعدا یادداشت کن و ب ...

احسنت درسته👏👏👏👏👏

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
اما شوهر منک خیلی بده

بیشتر مردا وقتی خواهرشو میبینن یا کلا خوانوادشونو اصن یابو ورشون میداره بس که بیجنبه ان. خیلی اینطوری دیدم. اگه دوتایی باشوهرت برید با خواهرشوهرت بشینید تعریف کنید چطوره بنظرت؟ هروقت شوهرت رفت پیشش توهم برو. چند بار که بری سردرآری دیگه نمیره😂😂😂

یه خورده خواهر شوهرتو زیر نظر بگیر و به رفتارهاش کامل دقت کن ببین چکار میکنه حتی بعدا یادداشت کن و ب ...

ببین اونقدری ک من ب شوهرم احترام میزارم هیچکس نمیزاره خواهرش حتی بهش محلم نمیده

خدایا شکرت
2740
این دفعه میخام بهش بگم ک انقدر این رفتارتو تکرار کردی ک باعث شده ازت سرد بشم

بگو چرانگی 

چراازشریک زندگیمون ناراحت باشیم رفتاربدی ببینیم وبهش یادندیم اصلاشایدبه فکرشم نمیرسه اینکارش بده باورکن منکه میگفتم شوهرم باتعجب نگام میکرد

بیشتر مردا وقتی خواهرشو میبینن یا کلا خوانوادشونو اصن یابو ورشون میداره بس که بیجنبه ان. خیلی اینطور ...

اتفاقا دیشب رفتم دیگ ک منو خراب کرد پیش مامانم و مامانش و خواهرش صحبتمو قطع کردم روشو اونطرف کرد و باخواهرش حرفید

خدایا شکرت
بگو چرانگی  چراازشریک زندگیمون ناراحت باشیم رفتاربدی ببینیم وبهش یادندیم اصلاشایدبه فکرشم نمیر ...

تمام کاراشو بترتیب مینویسم تو کاغذ بهش میدم 

خدایا شکرت

فقط یادت باشه هیچوقت ازاعضای خانواده اش استفاده نکنی وبدشونونگی که فکرنکنه حسودی

2706