2733
2739
عنوان

دیشب از کارای شوهرم حالم بد شد😒😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 1342 بازدید | 79 پست
[QUOTE= 100366927 ]اخه تو مهمونیاهم ک خواهرش هس منو میزاره کنار میره پیش خواهرش میشینه[/QUOTE] همسر ...

اره خیلی با همشون اینطورنیس فقط خواهرش یه دفعه خواهرش باهاش قهر بود ب این محل نمیداد این خودشو مینداخت جلو ک باهاش اشتی کنه

خدایا شکرت
چی بهش بگم ک بفهمه یعنی خودش نمیفهمه باید از در میاد تو سلام کنه خودش نمیفهمه باید از زنش بپرسه کمک ...

باارامش وکمی حالت لوندی ازش بخواه وبگو ببین منم انتظاردارم جلوی خانواده ها احترامم حفظ بشه.

یک راه دیگه هم هست اینه که وقتی شوهرت ازدرمیادتو یعنی هنوزداره دروبازمیکنه بپردم دروبلندبهش بگو سلام خسته نباشی آقا...وبهش دست بده این خیلی جواب میده قبل ازبقیه خودت بروجلو

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باارامش وکمی حالت لوندی ازش بخواه وبگو ببین منم انتظاردارم جلوی خانواده ها احترامم حفظ بشه. یک راه ...

من رفتم درو براش باز کردم خواهرش یکم اونطرف تر من بود بهش گفتم سلام خسته نباشی انگار منو ندید فقط رفت سمت خواهرش انگار حرفامو نشنید

خدایا شکرت
عزیزم دیشب از شدت ناراحتی غذا نتونستم بخورم اخه رفتاراشو سرسفره دیدم

کاملادرکت میکنم.این رفتارش اول باعث ناراحتی شماازهمسرت میشه بعدبمرورزمان باعث تنفرازنزدیکانش میشه قبل ازاین اتفاق تلاش کن بهش یادبده چجوری بهت توجه کنه

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
2728

سلام عزیزان خانما کسی چله زیارت عاشورا برای حاجت نمیخواد ب نیابت بخونم

هزینشم۱۲۰میگیرم

جز این 

حدیث کسا

بس 

رحمت

انعام

حشر

روش حقشناس

توسل

ونمازقضای میت

ووو

انجام میدم

خیر ببینین هرکی خواست بگه مشکل مالی دارم التماس دعا

2738
من رفتم درو براش باز کردم خواهرش یکم اونطرف تر من بود بهش گفتم سلام خسته نباشی انگار منو ندید فقط رف ...

بازم تکرارکن.هیچ اشکالی نداره بزرگ میشی بااینکارت خانمی خودتواثبات میکنی.

دوم اینکه یک حرف برای گلایه به شوهرت داری  وهمینه که و من ازصبح منتظرت هستم شب بشه بیای خونه

سلام نکردی اشکال نداره ولی جواب سلامم که واجب بود 

فقط آرامش یادت نره

بازم تکرارکن.هیچ اشکالی نداره بزرگ میشی بااینکارت خانمی خودتواثبات میکنی. دوم اینکه یک حرف برای گلا ...

اخه ۲ساله دائم همین کارشو تکرارمیکنه منم ۲ساله دائم با قهر و ناز لوندی و هرچیزی گفتم

خدایا شکرت
فکر نکنم با قهر درست بشه

نه باقهردرست نمیشن فقط بایدحرف بزنی وبفهمونی ازچی ناراحت میشی باورکن بعدخودتم حواست نباشه اونا جلوی جمع حواسشون بهت هست چون میدونن روی چی حساسی

چطوری بهش یاد بدم

حتما یه مشاوره برو

تادچارسردی در رابطه باهمسرت نشی (البته به مروز زمان پیش میاد این سردی) پس برای حل مشکلت حتما پیگیرباش.

اول باید علت رفتارش مشخص بشه بعد با تناسب با اون راه حل داده بشه

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
اره همیشه عالیه احترام میزارم با محبتم

پس چرا آخه🤔🤔🤔 ما هم یه آقایی تو فامیلامون با خواهرش اینطوری بود بعد یه مدت که از ازدواجش گذشت دیگه خواهرش براش مهم نیس. خواهرشم خیلی لج درار بودا😁