2733
2739
عنوان

چرا بعضيا مادر ميشن واقعا😭

| مشاهده متن کامل بحث + 595 بازدید | 54 پست
یکی که الان گفت برادرشوهرم یه نوزاد خریده  اونیکی هم گفت دوستم بچه‌ی شش‌ماهشو سقط عمدی کرده ...

وااااي خدا

آخه چرا إينا مادر ميشن 

يكي از دوستاي من ألان١٢ ساله مادر نشده همش داره گريه ميكنه و حسرت ميخوره

يكي اينجوري اونوقت

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
ولی بعضی بچه ها واقعا فتنه هستن...آدمو روانی میکنن..هیچکاری نمیشه کرد..دیدم که میگم ها...

مطمئن باش از رفتارایی که دیده شر شده ...‌ بعدم هر چیزی راهی داره من واقعا نمیتونم با کتک زدن بچه کنار بیام 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادر شدن ( به دنیا آوردن) ممکنه زیاد سخت نباشه اما مادری کردن واقعا سخته  احتمالا اون بنده خدا ...

عزیزم شما که تو مادری نمونه‌ای

کاش همه مثل شما مادر باشن 😍😍😍😍😍😍😘😘😘

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
إ چطور وقتی هنوز شوهر داره ازدواج کرده‌؟!😐😐😐😐😐😐

از اولي طلاق گرفته 

تا سرطان گرفت طلاق گرفته مثل اينكه 

بنده خدا چندين ماهه تو كماس سرطان داره 

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2731

بچه ي دومش تا دنيا اومد طلاقشو گرفت

ناراحت شدم طفلک این دو تا بچه واقعا خیلی‌ها به درد ازدواج کردن و بچه دار شدن نمی خورند انشاالل ...

منم همش دعا ميكنم انشاءالله آينده ي خوبي داشته باشه 

بتونه پيشرفت كنه

2738

حتما غیابی طلاق گرفته

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
مادری که بچشو بزنه فحش بده هم مادر نیس به نظر من 

اون که بله ولی دیگه بهزیستی و بفروششون آخه 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
شوهرش تو کماس و رفته عروس شده؟ چ بی خیره بچشو داده یکی دیگه فقط پس انداخته وسلام 

اره

از شوهر اولش طلاق گرفته

شوهر دوميم گفته بچه هاتو نميخام. 

عزیزم شما که تو مادری نمونه‌ای کاش همه مثل شما مادر باشن 😍😍😍😍😍😍😘😘😘

قربانت عزیزمی 🌹🌹❤❤😘😘

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

یکی از فامیلای  شوهرم دخترش حرف نمیزنه 8 سالشه ،ی رفتارای خاصی داره مثل بچه هایی ک اوتیسمن ،مادرش بچه رو دوساله مدرسه ننوشته میگه ولش کن حرف نمیزنه،چن وقت پیشم یکی پرسید امسالم مدرسه ثبت نام نمیکنی گفته نه بابا ولش کن چن سال دیگه میخواد شوهر کنه درس واسه چیشه ،نه بهش میرسه نه حتی واکسناشو میبره بزنه،تازگیا دوباره بچه دار شد هرجا میره میگه عاشق این بچمم این خوبه شیرینه طفلی اولی رو ول کرده ،دلم برا بچه کبابه

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢

همین چند روز پیش تو کامنتای اینستا یکی نوشته بود واگذاری نوزاد ! توضیحم داده بود هم دختر داره هم پسر .اگه کودک زیر ۵ سالم بخوان داره! نوشته بود نوزاد ۴۵ میلیون شناسنامه ۲۵ میلیون! اخه اینا از کجا میارن این بچه هارو

یکی از فامیلای  شوهرم دخترش حرف نمیزنه 8 سالشه ،ی رفتارای خاصی داره مثل بچه هایی ک اوتیسمن ،ماد ...

الهي 

چقدر دلم سوخت براش 

خدا خودش كمكش كنه

2706