2737
2739
عنوان

چرا بعضيا مادر ميشن واقعا😭

| مشاهده متن کامل بحث + 595 بازدید | 54 پست
چطور بچه بزرگ رو گداشته بهزیستی 😮😮😮

نميخاستش شوهرش گفته بچه هاتو نميخام

رفته دم بهزيستي ولش كرده

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر خودخواه بوده😟

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
2728
اونا چی بود دیگه😭

یکی که الان گفت برادرشوهرم یه نوزاد خریده 

اونیکی هم گفت دوستم بچه‌ی شش‌ماهشو سقط عمدی کرده😭😭😭😭😭

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

مادر شدن ( به دنیا آوردن) ممکنه زیاد سخت نباشه اما مادری کردن واقعا سخته 

احتمالا اون بنده خدا فقط مادر شدن رو بلد بوده

البته من از بطن ماجرا اطلاع ندارم و بر اساس چیزی که نوشتی دارم میگم که انگار مادر بی مسئولیتی بوده

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2740
بعد یکی دیگه داره تو آرزوی بچه میمیره😔😔

بخداااا

حكمت خدارو هيچ وقت نميتونم بفهمم

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
مادر شدن ( به دنیا آوردن) ممکنه زیاد سخت نباشه اما مادری کردن واقعا سخته  احتمالا اون بنده خدا ...

دلش فقط شوهر ميخاسته 

مادری که بچشو بزنه فحش بده هم مادر نیس به نظر من 

ولی بعضی بچه ها واقعا فتنه هستن...آدمو روانی میکنن..هیچکاری نمیشه کرد..دیدم که میگم ها...

حاجی...اصلن یه چیزی...ما نفهمیدم آخر قضیه چیه..ما دویدیم و نرسیدیم...یه عده نشستن و رسیدن!!

بنظرم فقط به کسی میشه گفت مادر یا پدر که موقع مرگش بچه هاش ادم حسابی و سالم باشند و ازش راضی باشن و دوستش داشته باشن

آسمان دیگر نمی بارد به بخت شور من...بی نصیبی را برایم مصلحت معنا نکن
شوهرش تو کماس و رفته عروس شده؟ چ بی خیره بچشو داده یکی دیگه فقط پس انداخته وسلام 

إ چطور وقتی هنوز شوهر داره ازدواج کرده‌؟!😐😐😐😐😐😐

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706