2733
2734
عنوان

چرا بعضيا مادر ميشن واقعا😭

| مشاهده متن کامل بحث + 595 بازدید | 54 پست
اينقدر دلم واسه بچه سوخت اون روز ديدمش چشماش سبز موهاش بور به حدي خوشگله چجوري دلش اومده بفروشه بچ ...

منم شوهرم از زن سابقش یه بچه داره که من از پنج سالگی بزرگش کردم الان شده دوازده مادره هفت سال نیومده بچرو ببینه خونش تا خونه من بیست دقه راهه خاهرشم میشه جاریم پسرمم میگه ازش خیلی بدم میاد 

همین چند روز پیش تو کامنتای اینستا یکی نوشته بود واگذاری نوزاد ! توضیحم داده بود هم دختر داره هم پسر ...

واي خداي من😨

تابحال نديدم همچين چيزي

خدا رحم كنه بهمون 

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم شوهرم از زن سابقش یه بچه داره که من از پنج سالگی بزرگش کردم الان شده دوازده مادره هفت سال نیومده ...

عزيزم

چه خوبه كه بهش محبت ميكني

بچه ها خيلي مظلومن و معصوم

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2731

دقیقا منم کسی می‌شناسم با وجود زندگی خیلی خوب و اینکه همسرش خیلی هم دوستش داره عاشق یک کارگر ساختمانی از کشور دیگه میشه و شبانه پسر یک ساله اش وقتی که همسرش سرکار بوده رو توی خونه تنها می ذاره و با اون طرف فرار میکنه الان چند سال از این موضوع میگذره پسره یازده سالشه امسال مادرش که دوست پسرش کشته شده بود برگشت خواست پسرش رو ببینه که پسره اصلا حاضر به دیدنش نشد جالب اینکه از دوست پسرش هم یک پسر داشته که بعد از کشته شدنش اونو می ذاره پیش خانواده پدریش و برمی گرده شهر محل زندگی قبلیش سر دوماه نشده هم ازدواج میکنه

عزیزان لطفا لطفا لطفا خواهش میکنم منو لایک نکنید نکنید نکنید ممنونم ازتون
دقیقا منم کسی می‌شناسم با وجود زندگی خیلی خوب و اینکه همسرش خیلی هم دوستش داره عاشق یک کارگر ساختمان ...

خدايا چه چيزايي تو اين دنيا هست ما خبر نداريم

مادر اينقدرررر نفهم و بيشعور آخه

ایشون از زندگی متاهلی فقط رابطه جنسی و بلدن زادو ولد میکنن و میفروشن

با لوازم پیشگیری هم‌هیچ گونه اشنایی ندارن

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2740

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3134644/گلبرگی-از-احکاممذهبی?postId=101605854

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹