2410
2553
عنوان

چرا بعضيا مادر ميشن واقعا😭

595 بازدید | 54 پست

يكي از آشناهامون يه بچه رو داره بزرگ ميكنه 

الان ٢ سالشه 

ميگفت پدرش بيچاره تومور مغزي داره بيمارستانه و تو كماس

مادره (كه البته نميشه اسم مادرو براش بكار برد) پسر بزرگشو گذاشته بهزيستي 

اين طفلكم ميخاسته بفروشه بره ازدواج كنه 

كه اين آشناي ما با دوستش اجازه ندادن و خودشون دارن بچه رو بزرگ ميكنن 

زنه هم رفته ازدواج كرده واسه خودش معلوم نيست كجاست

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

اينقدر دلم واسه بچه سوخت اون روز ديدمش

چشماش سبز موهاش بور به حدي خوشگله

چجوري دلش اومده بفروشه بچه رو آخه. 😭😭

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

ای خدا اون از دوتا تاپیک قبلی اینم از این

😢😢😢😢😢😢😢

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ای خدا اون از دوتا تاپیک قبلی اینم از این 😢😢😢😢😢😢😢

اونا چی بود دیگه😭

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
2714

من چرااا باورم نمیشه همچین مادرایی هستن 

شاید مادری بچشو بزنه فوش بده ولی بفروشه 😢

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
ای خدا اون از دوتا تاپیک قبلی اینم از این 😢😢😢😢😢😢😢

دلم كبابه واسه اين طفلك و داداشش كه تو بهزيستيه

چقدر رذل اینجور آدمها خیر تو زندگیشون نمیبینن . هر چقد رهم بی وجدان باشی شب وقتی میخوای سرت رو بزاری رو بالش همه زندگیت و کارایی که کردی مثل کابوس میان جلو چشمت

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   

شوهرش تو کماس و رفته عروس شده؟ چ بی خیره بچشو داده یکی دیگه

فقط پس انداخته وسلام 

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2706