2733
2734
عنوان

چیکار کنم شوهرمو دوست داشته باشم.صرفا جهت دردو دل

| مشاهده متن کامل بحث + 4219 بازدید | 51 پست

وای تو رو خدا بیچاره شوهر تی کاری کن همین ک همش فکرای منفی میکنی و میگی دوسش ندارم خیلی بده هر روز با خودت خوبیاشو مرور کن زندگیایی ک توش پر از خیانت و بدبختی نگاه کن روزی هزار بار خداتو شکر کن 

دخترم دنیامه

شما که اینهمه از خوبیش گفتی همینا میشه دلیل واسه عاشق بودن همین که خانوادش نمیخواستن ولی اون پات مونده بهترین دلیله سعی کن به داشته هات فکر کنی و دست از مقایسه برداری هیچوقت باطن زندگی خودت رو با ظاهر زندگی دیگران مقایسه نکن.... همین الان فکر کن دور از جون شوهرت نباشه ببخش ببخش این حرفو میزنم فکر کن فوت کنه چه حسی داری؟؟؟؟؟سعی کن در لحظه زندگی کنی و شاد باشی با همسر و بچت چون روزا عین برق و باد میگذرن.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
احتمال میدم قبل ازدواج با همسرت شخصه دیگه ای رو دوست داشتی یا صرفا تو یه آدم خلی  یا هر دوتاش

دبوونه که هستم .اصلا ثبات روحی ندارم.همه رو از خودم خوشبخت تر میدونم

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!
2740

شما واقعا افسردگی حاد دارید و باید در کنار دارو از مشاوره هم کمک بگیرید....و به این فکر کنید که خیلیا هستن که شوهراشون بد هستن و دوس دارن یک لحظه جای شما باشن...شوهرتو دو دستی بچسب که نره سمت کسی دیگه و محبتشو از اون بگیره، که اگه این اتفاق بیوفته بعدا می فهمی که چ اشتباهی کردی و هیچ کسی آخرش مثل شوهر خودت نمیشه و اون موقع می فهمی که چقدر دوسش داشتی،میل جنسی تون هم به خاطر داروهای ضد افسردگیه با پزشکتون مشورت کنید که داروی دیگه ای جایگزین کنه

بهاری که خزان شد...بهارِخزان(بخزان)

خوشی زده زیر دلت خانومم

عشق چیه

من با عشق ازدواج کردم الان نفرته

فقط منطق

برا درمان افسردگیت کاری کن بعدش دیگه به این چیزا فک نمیکنی

بهتر است روی پای خودت بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی 
حالم خیلی خرابه.امرور خودش قرصمو بهم میداد گف بیا بریم بیرون حالت خوب شه.بهش گفتم من با تو حالم خوب ...

حالا که رفت با یکی دیگه اون وقت قدرشو می دونی از زندگی لذت ببر که دو روز بیشتر نیست به این فکر کن که پیر میشی و از جوونیت لذت نبردی

😍😍😍😍😍