2726

شوهر من موقع خواستگاری یه ادم معقول از یه خانواده خوب بود که هیچ دلیلی برای ردش نداشتم ولی اصلا اصلااصلا هم دوسش نداشتم.الان نزدیک شش ساله ازدواج کردیم هنوزم هنوزه دوسش ندارم با اینکه پسرخوبیه ولی اصلا ب دلم نمیشینه.چیکار کنم.حالم بده ازین بی عشقی.ازین پس زدنا.ناگفته نمونه افسردگی شدید هم دارم و دارم دارو میخورم.میل جنسیم صفره اصلا حتی دوس ندارم برم کنارش.میزارم خوابش سنگین شه بعد میرم توو تخت.گاهی حتی رک هم بهش میگم دوستت ندارم و حوصلتو ندارم.یه بچه هم داریم که هردومون عاشقشیم.مرده خوبیه.دوسم داره.برای خوشحالی من و بچم هر کاری میکنه.دست و دلبازه.چشم پاک و نماز خونه.به شدت هم گرمه از نظر جنسی.قیافش هم از من نسبتا بهتره..خانوادش به شدت مخالف بودن من عروسشون بشم ولی خودش خیلی میخواست.برعکس من دقیقا که خانوادم خیلی خوشحال بودن اومد خواستگاریم ولی من نمیخواستم.کسی هست مث من باشه.دارم میمیرم از بی عشقی.عذاب میکشم دلم برای اون بدبختم میسوزه.به خونه زندگیم نمیرسم.مدام خودمو مقابسه مبکنم با اطرافیانم و از شوهرم دلزده میشم.اخ دعا کنید بمیرم راحت شم.اصلا انگیزه ندارم بخوابم که بیدار شم

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!

همینطوری ادامه بدی دیگه نمیخواد نگران اینکه دوسش نداری باشی چون اونوقت دیگه اون دوستت نداره!!

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بشین خیلی جدی فکر کن نباشه تو زندگیت. کامل تصویرسازی کن. کم کم حس پیدا میکنی.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۳/۸، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳

عزیزم شما افسرده ای بعدم تو ذهنت تجسم کن همسرت یه زن دیگه را به آغوش کشیده داره عشق بازی می‌کنه لطفاً بگو حست چیه!؟تو پشت دری داری صدای ناز و نوازشش میشنوی؟!

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی

عزیزم متن تاپیکت رو دوباره بخون

هرچی گفتی از خوبی شوهرت بود

یک لحظه فکر کن اگه نباشه چه حالی بهت دست میده

فکر کن اگه جای این مرد خوب و صبور و مهربون یه ادم بد دهن و خیانتکار و از هر لحاظ بد ، کنارت بود اونوقت چه آرزویی داشتی؟ 

داشته هات رو ببین و بابتش خدا رو شکر کن 

اگه قدر ندونی خدایی نکرده ممکنه یه روزی با فقدانش رو به رو شی

برای این حالاتت چند روزی از هم دور شید

برو خونه بابات وقتی دلتنگش شدی برگرد

البته منظورم به حالت قهر نیست ها

بگو میرم استراحت کنم

۹۹ درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی، هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹
دیوانه به تمام معنایی با عرض معذرت

حالم خیلی خرابه.امرور خودش قرصمو بهم میداد گف بیا بریم بیرون حالت خوب شه.بهش گفتم من با تو حالم خوب نیس😢😢

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!

داداش من دقیقا مث شوهرشماس.زنش دوسش نداست ابنو هروز بش میگفت.بعد۱۱سال طلاق گرفت چندماه پیش دختر۱۱سالشم گذاشت و رفت الانم دوران نامزدیشو با پسر فامیلشون میگذرونه...داداش من بدبخت شد فقط.توروخدا برو پیش روانشانس این مرد گناه داره خواهرم

میشه واسه حاجتم ی صلوات بفرستی؟
2706