2733
2739
عنوان

کسی مث من هست؟؟

147 بازدید | 23 پست

کسی مث من هست ک با حقوق چندرقاز شوهرش زندگی رو بهترین نحوراه ببره از خود تعریفی نیست میخوام انگیزه ادامه زندگی بگیرم

شهرمون کوچیکه و فرصت شغلی توش خیلی کمه شوهرم چاره ای نداره ماباماهی ۱تومن و گاهی اوقات کمتر زندگی رو راه میبریم۲۰۰تومن ازون ۱تومنو هرماه میدیم واس صندوق قرعه کشی خونگی بابقیه اش هم خونه رو راه میبریم هم پوشک و لباس واس بچه ها گاهی اوقات هم واس خودمون ی تیکه لباس میخریم وسالی یبارهم هممون کلی لباس میخریم اما واس بچه هاهرفصل۲دست لباس توخونه ای قبضامونو درجاپرداخت میکنیم وهیچ وقت از کسی پول قرض نمیگیریم سالانه۵۰۰تومن هم میدیم واس بیمه عمرپسرمون ودخترمونم امسال باید بیمه عمرکنیم

خلاصه ماشین نداریم اما تفریح هم گاهی اوقات خودمون میریم

زندگی ما خیلی کوچیک و خنده داره مگه نه؟من تحصیلکرده ام اما میشینم توخونه تا بچه هامو خودم بزرگ کنم

یارانه هم یکم کمک حالمونه 

خداروشکر همه مون سالمیم همین برامون مهمه 

یعنی کسی مثل من هست ک هر هزارتومن دستمزد شوهرشو بتونه اینجوری مدیریت کنه؟

به نظرتون من خوشبختم یا بدبخت؟اینو خواهش میکنم رک بگید 

اول خدا بعد بچهام بعدبچهام بعدبچهام بعدمادرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلی خوبه

من اصلا نمیتونم مدیریت مالی داشته باشم

گند میزنم به پول😐

پدر سخت دلتنگم،دلتنگ تر از روزهایی که درنبودت چه سخت ردشد،دلتنگ تر از شبهای بدون تو خوابیدن... ببارامشب ای بغض ببارید قطره های داغ جدایی... که درد فراقم را شاید ذره ای تسکین دهید بشکن ای بغض آشناکه همیشه سرزده می آیی بیا ای درد همیشگی بیا و بازهم نجوایت از سر گیر...بیاکه امشب دوباره گریستم از فقدان پدر
2740

خوشبخت 

خیلیا هستن میلیاردرن ولی ارزوی یه روز خوش با شوهرشون و بچه هاشون دارن

یا توی فساد غرق شدن

شک نکن که خوشبختی و خدا رو شکر کن 

پول مهمه ولی همه چیز نیست خداروشکر که بچه هات سالمن و شوهرت کنارته 

مثل شما کم پیدا میشه

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد

بنظرم خوشبختی عزیزم. ولی تو که درس خوندی چرا سرکار نمیری حیف نیست؟ تازه میتونی کمک خرج خونم باشی. مهمتر از همه استقلال مالی پیدا میکنی و دستت تو جیب خودته. چی از این مهمتر که بچه هات مادری داشته باشن که کار میکنه و استقلال داره؟ 

خیلی خوبه من اصلا نمیتونم مدیریت مالی داشته باشم گند میزنم به پول😐

عزیزم گاهی اوقات اینجوری میشه دیگه مثلا برابچم اسباب بازی میخرم میام خونه میگم با پول این وسیله میشد براش لباس بخرم یا خوراکی....اما باز میگم گناهداره بچه همیشه میگم اینم میگذره اشکالی نداره

اول خدا بعد بچهام بعدبچهام بعدبچهام بعدمادرم

عزیزم خیلیا هستن که با این حقوق دارن زندگی میکنن و شرایط شمارو دارن ماهم خونه نداریم مستاجریم هربار ک ب اسباب کشی و کرایه ها فکر میکنم دیوونه میشم و وقتی ک ب دست خالی و بی خونه بودن فک میکنم بدتر میشم ولی همیشه گفتم خداروشکر ک بااین وضعیت خدا مریضی لاعلاج نداده میتونست اونم بده ک از کرمشه که نداده .انشاالله ب حق امام حسین شرایط کار شوهرت خوب میشه و حقوقش بالامیره...خودتم بگرد کار در منزل اگ هست پیدا کن شما خوشبختی وقتی ک انقدر عاشق خونوادتی و احسنت ک تا الان ب خوبی و درستی مدیریت کردی

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2706