2737
2739
عنوان

کسی مث من هست؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 147 بازدید | 23 پست

عزیزم خوشبختی یا بدبختی زندگی شما رو پول تعیین نمی کنه نمیگم اهمیتی هم ندارم ولی خوشبختی و بدبختی تعیین نمیکنه فقط کافیه بدونی شوهری داری که قدرت رو میدونه درکت میکنه و کنارش حس ارامش داری پس خوشبختی،  معیار اصلی اینه اینجوری بسنج ، چه ادم هایی هستن که توی یه عالمه پول هستن ولی دارن با چه مریضی های سختی دست و پنجه نرم میکنن یا طرف کنار شوهرش با کلی پول خوشبخت نیس و دوس داشت کل اون پول ها نبود ولی در کنار شوهرش ارامش داشت

مامانم با ماهی ۷۰۰ زندگی میچرخونه عروس ک دامادم داره ماشین ندارن خونه دارند یه دختر دانشجو هم هست

مامان وبابای منم همینطورن.درآمدشون خیلی کمه ولی خیلی قشنگ مدیریت میکنن وماشاءالله همیشه همه چی توخونشون هست.پولشون کمه ولی برکتش زیاده.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم خوشبختی عزیزم. ولی تو که درس خوندی چرا سرکار نمیری حیف نیست؟ تازه میتونی کمک خرج خونم باشی. مه ...

دخترم۳ماهشه پسرم۳سالشه کجابذارمشون مامانمو ازینی ک هست بیشترزحمتش نمیدم تاحالا زیاد کشیده مادرشوهرمم ازم دورن  

اول خدا بعد بچهام بعدبچهام بعدبچهام بعدمادرم
2728
عزیزم گاهی اوقات اینجوری میشه دیگه مثلا برابچم اسباب بازی میخرم میام خونه میگم با پول این وسیله میشد ...

من بچه ندارم بنظرم اگه داشته باشم ده برابر الانم پول خراب میکنم.دست خودمم نیست بخدا

چندبارقلک خریدم تا پول جمع کنم

سر یکی دوماه میشکنمش پولشو برمیدارم میرم سراغ جیجی بیجی خریدن😑

پدر سخت دلتنگم،دلتنگ تر از روزهایی که درنبودت چه سخت ردشد،دلتنگ تر از شبهای بدون تو خوابیدن... ببارامشب ای بغض ببارید قطره های داغ جدایی... که درد فراقم را شاید ذره ای تسکین دهید بشکن ای بغض آشناکه همیشه سرزده می آیی بیا ای درد همیشگی بیا و بازهم نجوایت از سر گیر...بیاکه امشب دوباره گریستم از فقدان پدر

خوشبختی عزیزم خداروشکر

فرزندم،ازملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که  اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها  فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت  پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم.امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آعوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها وسالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا  تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد. روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی    خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز. روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد، این روزهادارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد

پدرشوهرم خیلی پولداره اما حتی ی خونه برامون نخرید تازه مارو به خاطر صندوق خونگی وبیمه عمرپسرم مسخره هم کردن ودعوامونم کردن ک شما ندارین وفلان وفلان

فامیلام میگن تو پس انداز میخوای پدرشوهرت سرشو  همه چی مال شماست میگم خداسایشو از روسرمون برنداره تا الان ک خدا بوده ازین ب بعدشم هست

عزیز خوبیه شهرای کوچیک اینه که خیلی توش گرونی بیداد نمیکنه. از زندگیت لذت ببر. همینکه خودت و شوهرت ا ...

خب شهرای بزرگ هم فرصت شغلی زیاده و حقوق هاهم بهتر

2740
خب شهرای بزرگ هم فرصت شغلی زیاده و حقوق هاهم بهتر

نه بابا. از این خبرا نیست. شهرای بزرگ اگر حقوقا بیشتره در عوض کرایه خونه ها سرسام اور، جنسا قیمتاشون نجومیه. اینجا یه جای معمولی بخوای خونه اجاره کنی پول پیش بالای 70 80 میلیون با ماهی یک به بالاست. من یه خرید میرم و میام اونم فقط خرید خونه، کم کم 150 به بالا هزینم میشه . تازه چیزای اصلی مثل مرغ و گوشت و روغن و رب رو زیاد زیاد میخرم برا یکسالم یا چند ماهم، و جزو خریدای روزانم نیستن وگرنه بیشتر هزینم میشد