2733
2739
عنوان

فردا صبح ای یو ای میشم

214 بازدید | 15 پست

خانم های گل من فردا صبح وقته ای یو ای دارم

سونو روز ۱۳ فولیکول ۱۲و۱۴و۱۵بود یه hmj روز ۱۳زدمیه دونه هم  hcjامروز فردا هم قراره برم برای تزریق اسپرم اونایی که ای یو ای کردن راهنمایی کنن مراقبت های قبل و بعد از ای یو ای رو بگو بهم

سه شنبه 30شهریور انتقال جنین داشتم برام دعا کنید مثبت شم

امیدوارم خبرای خوب بهمون بدی. کدوم بیمارستان؟

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

انشالله موفق بشی عزیزم 

. مواظب تایپ کردنت باش پشت هر کابری یک قلب میتپه#من پر از انرژی های مثبتم...مربی بدنسازی ام...عاشق خونه و دخترم و شوهرمم... من عاشق استیک ام..... عاشق کشیدن پرده ها اول صبحم.... بستن موهای دخترم... زندگی همین دلخوشی های کوچیکه....بخند ک میگذره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من سبزوار م کلینیک ویژه ناباروری

سعی کن اصلا حموم اینا نری و استرس کلا نداشته باشی استراحت کن خییییلی 

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
2738
شما ای یو ای کردین تا حالا

نه اما خیلی تحقیق کردم . ماه دیگه خدا بخواد میرم

2706