2737
2734
عنوان

دلم شکست.خورد شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 54 پست
بله موافقم مردا خیلی با حرف دل میشکونن اما کتک فرق داره نباید کوتاه اومد

مگه من میگم آدم کتک بخوره و صداش در نیاد؟؟؟؟

تو بگو با یه سیلی میشه همه چی رو خراب کرد یا هول دادن؟؟

اگه کتک آنچنانی خورد که صد درصد باید بره پزشکی قانونی شکایت و طلاق

هیچ زنی نباید به کتک خوردن ازشوهرش عادت کنه و واقعا الان خانوما خوب از پس خودشون برمیان

منظور من از دعواهای جزئیه

یه روزی حال منم خوب میشه
والا من الان ۳۳ سالمه، میدونی چرا ازدواجت نکردم؟ چون محکم پای معیارام هستم و آدمی رو انتخاب میکنم که ...

اگه مطابق معیارات پیدا کردی سلام منم برسون انشاا... که پیدا بشه و خوشبخت بشی ولی شوهری که تو این سن پیدا بشه بعدا میگه اومدم از ترشیدگی درت آوردم

والامن چون خواهر کوچیکترم زودتر ازدواج کردگاهی اوقات سرکوفت میخورم از خانواده ی شوهر هنوز

با اینکه عمم هستش و جلوش ازم خواستگاری میکردن بخدا

انگار کور بوده ندیده خواستگار داشتم 

یه روزی حال منم خوب میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه مطابق معیارات پیدا کردی سلام منم برسون انشاا... که پیدا بشه و خوشبخت بشی ولی شوهری که تو این سن ...

چرا پیدا نکنم؟ منکه هول نیستم و شوهر کردن رو هم موفقیت حساب نمیکنم. مثل هر دختری دوست دارم ازدواج کنم و اگر نکردم چیزی از دست ندادم،

ترشیدگی واژه ای هست که بین خانواده هایی با سطح فرهنگ پایین و سواد کم رواج داره عزیزم. من آدم حسابی دور و برم زیاده که هیچوقت به اطرافیانشون سرکوفت نمیزنن چون ارزش زن رو به این چیزا نمیدونن.

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
2731
والا هیچکس دلش ذلت نمیخاد  بخای خیلی قلدر بازی دربیاری و توروشون وایسی میگن هرری برو خونه بابا ...

من 4 ساله ازدواج کردم.کوچکترین ذلتی رو هم قبول نکردم.همسرم حتی جرات نداره حرف زدن منو بزنه چه برسه عمل کنه

بیشترم اون دنبال نگه داشتن منه تا من بخوام اونو نگه دارم.

وقتی خود ما زنها این حرفها رو بزنیم دیگه از مردها چه توقعی هست؟

جایگاه زن تو زندگی خیلی بالاتر از این حرفهاست که بخواد زیر بار کتک و تحقیر همسرش بره

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
اگه مطابق معیارات پیدا کردی سلام منم برسون انشاا... که پیدا بشه و خوشبخت بشی ولی شوهری که تو این سن ...

بستگی به فرهنگ داره.منم 33 سالگی ازدواج کردم.تا حالا یک بارم این حرف رو از شوهرم نشنیدم

چه تو خانواده من و چه خانواده اون این کلمه معنی نمیده

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
والا من الان ۳۳ سالمه، میدونی چرا ازدواجت نکردم؟ چون محکم پای معیارام هستم و آدمی رو انتخاب میکنم که ...

کار درستی میکنی.من 33 سالگی ازدواج کردم.خوبیش اینه که اونقدر استقلال از هر لحاظی دارم که دائم نگران نیستم نگهم دارن یا نه.

کسی منو نگه نداشته اگه خط قرمزهامو زیر پا گذاشت میتونم راحت جدا زندگی کنم

کار درستی میکنی.من 33 سالگی ازدواج کردم.خوبیش اینه که اونقدر استقلال از هر لحاظی دارم که دائم نگران ...

چه عالی، بله درست میگین. امیدوارم زندگی خوب و پر از اتفاقات شیرینی داشته باشید♥

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
2738

[QUOTE=100119849]عزیزم مثه اینکه مجردی منم تو مجردیم از این حرفا زیاد میزدم اما الان نمیشه با یه کتک و فحش طلاق بگیر ...[/QUOTE]

نه عزيزم كي همچين حرفي زده؟؟ كجا ٩٠٪؜ روي زنشون دست باند ميكنن؟؟ داريد خودتونا قانع ميكنيد كه تنها شما نيستيد كه كتك ميخوريد. واللا من با اقشار جامعه مواجه ميشم از كارگر تا دكتر و ... خيلي مورد كتك خوردن زن نادر و عجيبه. تو را خدا مسئله را عادي جلوه ندين