2737
2734
عنوان

دلم شکست.خورد شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 54 پست
کارخوبی کردی مرداتواوج قدرت ومردونگی پیش زن کم میارن وزودگول میخورن بنظرمن گول زدن زناسخت تره

دقیقا خدا سازنده ی لوازم آرایشی بیامرزه لامصب همچین گریم میکنم خودمم باورم میشه میشینم به حال اون کبودیا گریه میکنم😂😂😂😂

یه روزی حال منم خوب میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگفتی گدا معتبر شود   از خدا بیخبر شود 

فقر فرهنگی تو تازه به دوران رسیده ها فریاد میکنه 

ورخت هر چی بارش بیشتر سرش پایین تر کاملا معلومه تازه به دوران رسیده هست 

مشکل بینایی داشت از چه خانواده ای داره همسر انتخاب میکنه 

یا قاهر العدو یا والی الولی یا مظهر العجائب یا مرتضی علی ع

فقر فرهنگی خیلی بدتر از فقر مالی هست.کاش شوهرت اینو متوجه میشد

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
2728
2738
خرج کن خواهر بخدا همونا که ولخرجن پیش شوهر عزیزترن

بله من ب این ضرب المثل اعتقادبسیاردارم ک میگه زنی که خرجش بیشترارجش بیشتر....البته یه ضرب المثل بی تربیتی بلدم ک اونم واقعاحقیقت داره  🙈

دیگه اینم زیاده رویه خواهر 😂

نه بابا اونجوری عذاب وجدان میگیره مثلا نگاه میکنه سرشو میندازه پایین یا نازمو میکشه لذت داره 

بخدا مردا حقشونه بیشتر از اینا سرشون بیاری مجبورش میکنم هرجایی که باشه حتی پام بوس کنه یه کم میزنمش فحشش میدم بعدشم ازش پول میگیرم😂 تا دیگه از این غلطا نکنه اگه ولش کنم که بیست و چهارساعته زیر مشت و لگدم 

با اینهمه بازم دلم خنک نمیشه‌ بخدا

یه روزی حال منم خوب میشه
من گفتم طلاق؟ منظور من بی حرمت شدن و ذلت پذیریه

والا هیچکس دلش ذلت نمیخاد 

بخای خیلی قلدر بازی دربیاری و توروشون وایسی میگن هرری برو خونه بابات

اون مردای قدیم بودن که خیلی زنشونو سفت و محکم میچسبیدن الان بگی تو میره سراغ یکی دیگه زمونه عوض شده نه مرد مرد قدیمه نه زن زن قدیمه

بهتره بگیم مرد هم مردای قدیم یه کتک میزدن اما پشت زنشونو هیچوقت خالی نمیکردن 

خواهرم پرتی از جامعه هااا

من تو دادگاه ها رفتم و دیدم

حالا تو ازدواج کردی ذلت نپذیر ببینم دوروزم نگهت میداره یا نه😂

یه روزی حال منم خوب میشه
والا هیچکس دلش ذلت نمیخاد  بخای خیلی قلدر بازی دربیاری و توروشون وایسی میگن هرری برو خونه بابا ...

والا من الان ۳۳ سالمه، میدونی چرا ازدواجت نکردم؟ چون محکم پای معیارام هستم و آدمی رو انتخاب میکنم که خودش و خانوادش افراد موجه و معقولی باشن.

قطعا وقتی انتخاب خیلی بد باشه دو روز نگه نمیدارن و بی حرمتی پیش میاد. 

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
2706