2737
2734
عنوان

دلم شکست.خورد شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکم بخودت و خانوادت احترام بذار ، سعی کن جوری رفتار کنی که غلط کنه دبگه از اینحرفا نزنه. مثلا من ای ...

عزیزم مثه اینکه مجردی

منم تو مجردیم از این حرفا زیاد میزدم اما الان نمیشه با یه کتک و فحش طلاق بگیری اونجوری که سنگ روسنگ بند نمیشه

خیلی کم پیش میاد مرد رو زنش دست بلند نکنه مخصوصا تو فرهنگ ما

درسته کار حیوانیه اما خب حدود نود درصد مردا وحشی ان

یه روزی حال منم خوب میشه
2731

من خودم بشخصه یه اخلاقی دارم شوهرم هرچی نخره مخصوصابرامن هیچوقت نمیپرسم چقدگرفتی ک بعدش بگم گرونه یافلان وظیفه شه..شماهم کاریت نباشه بزارآتیش بزنه پولشوازاین بالاترم مگه هست

واقعا میگی؟

آره عزیزم من بهترین مردا رو دیدم که دست رو زنشون بلند نمیکنن اما با زبون و رفتارشون میچزونن که از صدتا کتک بدتره

کلا مردا همشون یکین و برای اذیت کردن خانوما بوجود اومدن 

تو از خوشبخت ترین زن دنیا بپرس که شوهرت چجوریه ببین سر صحبتو باز کنه چقد رنجیده س

من به چشم دیدم این چیزارو

یه روزی حال منم خوب میشه
عزیزم مثه اینکه مجردی منم تو مجردیم از این حرفا زیاد میزدم اما الان نمیشه با یه کتک و فحش طلاق بگیر ...

من گفتم طلاق؟ منظور من بی حرمت شدن و ذلت پذیریه

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
2738
عزیزم مثه اینکه مجردی منم تو مجردیم از این حرفا زیاد میزدم اما الان نمیشه با یه کتک و فحش طلاق بگیر ...

خانمی شمااشتباه فکرمیکنی مگه الان ۴۰سال پیشه ک زناتوسرخوری بودن وکتک خورازهمه خاندان شوهرالان چشم وگوش همه بازشده مگه چن سال زنده ایم ک بایدتوسری خورباشیم مگه شهرهرته ک مردروزن دست بلندکنه زمونه عوض شده کسی نمیتونه حق وناحق کنه وبازن مث برده رفتارکنه

خانمی شمااشتباه فکرمیکنی مگه الان ۴۰سال پیشه ک زناتوسرخوری بودن وکتک خورازهمه خاندان شوهرالان چشم وگ ...

من اصلا موافق نیستم کلا با خاندان شوهر قطع رابطه کردم اصلا آدم توسری خوری نیستم پرزبون و لجباز و مغرورم 

ولی بیشتر اوقات برای آرامش خودمم که شده باید کوتاه بیام من کمتر کسی دیدم که از شوهرش کتک یا فجش نخورده باشه من انقد سلیطه ام که انگشتش بهم میخوره هزارتا فیلم پیاده میکنم و به کلانتری و دادگاه کشوندم اما واقعا نمیشه به این سادگی زد زیر همه چی

یه روزی حال منم خوب میشه
من اصلا موافق نیستم کلا با خاندان شوهر قطع رابطه کردم اصلا آدم توسری خوری نیستم پرزبون و لجباز و مغر ...

کارخوبی میکنی😆ولی دراصل مقصرخودماییم ک ازاول رومیدیم بنظرمن مردمث موم میمونه اول زندگی هرطورک شکلش بدی همونجوری فرم میگیره شیره وجوده مردوبایدکشیدنبایداجازه بدی روداربشه ک ب خودش اجازه بده ب خودت یاخانواده ت توهین کنه

خانمی شمااشتباه فکرمیکنی مگه الان ۴۰سال پیشه ک زناتوسرخوری بودن وکتک خورازهمه خاندان شوهرالان چشم وگ ...

من شوهرم یه اخلاقی داره که بیشتر اوقات فرشته س هرچی بگم نه نمیگه ولی یه مواقعی عصبیه خب من نادونی میکنم یه چی میگم اونم از کوره درمیره یه عکس العملی نشون میده میتونم کاری کنم که هیچوقت باهام بد نباشه و سرم دادنزنه و یه موقع عصبی نشه اما خب خودم با دست خودم ارامشمو بهم میزنم نمیشه تمام خوبیاشو سر یه اشتباه ندید بگیرم و ولش کنم به امان خدا

یه روزی حال منم خوب میشه
کارخوبی میکنی😆ولی دراصل مقصرخودماییم ک ازاول رومیدیم بنظرمن مردمث موم میمونه اول زندگی هرطورک شکلش ...

با این حرفت موافقم 

مثلا شوهره یه ذره دستمو یه بار فشار داد رفتم با لوازم آرایشیم جاشو همچین کبود و داغون کردم دستمو به همه نشون دادم😂😂😂

یا لیوانو زد به دستم انگشتم یه کوچولو کبود ظرفارو انداختم گردنش با تمیزیه خونه 

البته قبلنا یه کم تو سری خور بودم الان وحشی شدم 😑

یه روزی حال منم خوب میشه
با این حرفت موافقم  مثلا شوهره یه ذره دستمو یه بار فشار داد رفتم با لوازم آرایشیم جاشو همچین ک ...

کارخوبی کردی مرداتواوج قدرت ومردونگی پیش زن کم میارن وزودگول میخورن بنظرمن گول زدن زناسخت تره

2706