2733
2739
عنوان

کنکوریا خوبین

| مشاهده متن کامل بحث + 1251 بازدید | 127 پست
یادش بخیر منم این حس و حالو داشتم😁روز اعلام نتایج خواهرم زنگ زد گفت چند شده رتبت؟بهش گفتم رتبه مو.گ ...

😂😂😂😂😂😂😂😂 وای خدا 

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف خدا یکی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

۴۶۳۸۲😂😂😂😂

تمام آیه ی قرآن همین است فقط حیدر(ع) امیرالمؤمنین است ❤❤❤❤❤ اُنظُر إلَینا یا اَباعَبدالله(ع) ❤❤❤❤❤   در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم" (سوره زمر آیه۵۶)
2731
ابجی منم ک هرچی میگم پاشو بریم کافینت نمیاد..میگ شب با بابامیرم ک عرعر کنم جمم کنه میگم خودم جمت میک ...

😂😂😂😂 تو زورش نداری ب ی انسان قوی تر نیاز داره

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف خدا یکی 
انشالله شما چیکا کردی؟

من ندادم امسال

2740
۴۶۳۸۲😂😂😂😂

خسته نباشی پرفسور😂💓💓

رتبته؟

اره 

تمام آیه ی قرآن همین است فقط حیدر(ع) امیرالمؤمنین است ❤❤❤❤❤ اُنظُر إلَینا یا اَباعَبدالله(ع) ❤❤❤❤❤   در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم" (سوره زمر آیه۵۶)
2706