2410
2553
عنوان

کنکوریا خوبین

| مشاهده متن کامل بحث + 1251 بازدید | 127 پست
یادش بخیر منم این حس و حالو داشتم😁روز اعلام نتایج خواهرم زنگ زد گفت چند شده رتبت؟بهش گفتم رتبه مو.گ ...

😂😂😂😂😂😂😂😂 وای خدا 

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف خدا یکی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

۴۶۳۸۲😂😂😂😂

تمام آیه ی قرآن همین است فقط حیدر(ع) امیرالمؤمنین است ❤❤❤❤❤ اُنظُر إلَینا یا اَباعَبدالله(ع) ❤❤❤❤❤   در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم" (سوره زمر آیه۵۶)
2720
ابجی منم ک هرچی میگم پاشو بریم کافینت نمیاد..میگ شب با بابامیرم ک عرعر کنم جمم کنه میگم خودم جمت میک ...

😂😂😂😂 تو زورش نداری ب ی انسان قوی تر نیاز داره

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف خدا یکی 
انشالله شما چیکا کردی؟

من ندادم امسال

2714
۴۶۳۸۲😂😂😂😂

خسته نباشی پرفسور😂💓💓

رتبته؟

اره 

تمام آیه ی قرآن همین است فقط حیدر(ع) امیرالمؤمنین است ❤❤❤❤❤ اُنظُر إلَینا یا اَباعَبدالله(ع) ❤❤❤❤❤   در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم" (سوره زمر آیه۵۶)
2706