2737
2734
عنوان

بارداری بعد از سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 168786 بازدید | 5290 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم ما هممون یه زمانی حس و حال الان تورو داشتیم،ما هم تقریبا ناامید بودیم ولی خداروشکر الان ب ...

الان ک پیام تو دیدم خیلی خوشحالم ک ی پسر ناز داری ،چند ماه بعد سقط باردارشدی؟

الان ک پیام تو دیدم خیلی خوشحالم ک ی پسر ناز داری ،چند ماه بعد سقط باردارشدی؟

سلام گلم،دو ماه.

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥
2731
خدابرات حفظ کنه براای منم دعا کنید زود بچه دار شم

ممنون عزیزم🌹

ان شاءالله.

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥
رویا جان سلام عزیزم.چطورید؟لیانا چطوره

عزیزان شما قبلا یه گروه داشتین تو واتساپ؟؟؟رویاجان هم تو گروه بوده...خبری ندارید ازش؟؟؟

@gol6065    

2740

سلام دوستای مهربونم

💗کویین جون،نیلو جون،گلی جون،شقایق جون 💗

مرسی که جویای احوالمون بودین

خیلی عذرمیخوام که اینقدر نگرانتون گذاشتم

لیانا از بیمارستان مرخص شده و کم کم رو به بهبودی میره

دکتر که نتایج آخرین آزمایشاتشو دید گفت خدا خیلی بهتون رحم کرده

خیلی وزن کم کرده و انشالله با دعاهای شما به روال سابقش برگرده. ما هنوز واکسن ۴ ماهگی رو نزدیم و باید حالش کامل خوب شه بعد.

ما آدما گاهی تو زندگی امتحان پس میدیم

وقتی از امتحان الهی بسلامت عبور کردیم باید شکرگزار باشیم

بچه ها خیلی مراقب کوچولوهاتون باشید

خیلی دوسِتون دارم😘💗

از بهونه هات قوی تر باش.... نذار رؤیاهات در حد رؤیا بمونن  
سلام دوستای مهربونم 💗کویین جون،نیلو جون،گلی جون،شقایق جون 💗 مرسی که جویای احوالمون بودین خیلی ع ...

الهی شکر خوشحالم حالتون خوبه رویا جانم.از طرف من لیانای عزیز رو یه بوس گنده بکن😍😍😍😍😍

تیکر بوقت تولد سه سالگی عزیز دردونه ام و به امید خدا تولد نی نی😍
سلام دوستای مهربونم 💗کویین جون،نیلو جون،گلی جون،شقایق جون 💗 مرسی که جویای احوالمون بودین خیلی ع ...

خداروشکر عزیزدلم همین ک روب بهبودهزاران بار شکرنگران وزنشم نباش شیر خشک کمکی بدی سریع تپل میشه الان حال خودتون چطوره گلم؟ 

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
خداروشکر عزیزدلم همین ک روب بهبودهزاران بار شکرنگران وزنشم نباش شیر خشک کمکی بدی سریع تپل میشه الان ...

مرسی بابت تک تک پیامهای صمیمانه دوستای عزیزم

دلمو گرم کردین با پیامهاتون

شقایق جان متاسفانه تو ایام کرونا چون لیانا حالش خوب نبود شیرمو نخورد و شیرم خشک شد

الان شیر خشک ببلاک pdf مخصوص نوزادان بعد ترخیص بیمارستان و کم وزن رو دکتر براش تجویز کرده

از بهونه هات قوی تر باش.... نذار رؤیاهات در حد رؤیا بمونن  
مرسی بابت تک تک پیامهای صمیمانه دوستای عزیزم دلمو گرم کردین با پیامهاتون شقایق جان متاسفانه تو ایا ...

الهی بمیرم یعنی شیرافزا یا غذاهای ک شیر اضافه میکنن بخوری هم نمیاد شیرت؟ نگران نباش قشنگم سریع تپلی میشه من عمم پسرش نیمه ماهه بدنیا اومده ۱۷ روز از نویان کوچیکتره  ولی الان با شیرخشک خیلی ماشالله تپلی شده برعکس نویان الان ضعیف شده بعداز واکسن تو بیداری شیر نمیخوره فقط توخواب ضعیف شده فعلا کمکی شروع کردم بهش میدم 

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃