2737
2739
عنوان

بارداری بعد از سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 168759 بازدید | 5290 پست
سلام♥️  منم چند روز پیش پسرمو از دست دادم( تو ۲۰ هفته)🥺🥺  البته کورتاژ نشدم عین زایمان ...

سلام عزیزم

منم شرایط شمارو داشتم با این تفاوت که پسر من هفته نوزده صحیح و سالم سقط شد و من دهانه رحمم باز شد و اومد پایین 😭😭😭شما باردار شدی گلم؟؟

سلام. دوستان منم تو 21هفته سقط کردم😢. خیلی از لحاظ روحی داغونم خیلی زیاد

سلام عزیزم می فهمم مخصوصا هفته شما که زیاد بوده بیشتر باهاش انس گرفته بودی

اشکال نداره طبیعیه که گریه کنی و حتی یه مدت افسرده شی ولی سعی کن بعد از گذراندن  این روال طبیعی ، دستتو بذاری به زانوت و بلند شی دوباره

سعی کن بعد اوکی شدن حال جسمیت تو خونه نمونی، بری پیاده روی ...چون خونه موندن در این شرایطی که داری سخته.

حواستو پرت کن، بهش اعتنا نکن و راهت رو ادامه بده  

انشالله به زودی خدا درش رو به روت باز کنه و تو دلت یه جوونه بزنه  

از بهونه هات قوی تر باش.... نذار رؤیاهات در حد رؤیا بمونن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام من دوتا سفط توپنج شیش هفته داشتم چیکارکنم الانم۵ماهه اقدامم نمیشه چی بخورم چه دارویی کیفیت تخمکام بره بالا

درتاریخ۱۴۰۱/۱۰/۱۷    فرشته کوچولوی من زمینی شد خیلی دوستت دارم دخترم😍😍یه صلوات میفرستین برا سلامتی دخترم ممنون😘
سلام عزیزم خوبی؟ بعد چند وقت حامله شدی شما؟

سلام گلم..کمتر از دوماه بعدش.

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥
2738
سلام هزیزم خوبی؟؟؟؟؟ هستی اینجا یا سر نمیزنی دیگه؟

سلام گلی جانم،خداروشکر تو و نیکا خوبین؟

گاهی وقتا سر میزنم عزیزم

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥