2737
2734
عنوان

بارداری بعد از سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 169132 بازدید | 5290 پست
سلام عزیزم انشالا سلامت بشی و کمرتم زودتر خوب بشه.یه سوال مسخره بپرسم ؟ من همش استرس دارم تند تند می ...

سلام مادرخانمی، به به مبارکه عزیزم💗

مادرشدنت مبارک، انشالله پا قدم نی نی مون پربرکت باشه و اونا که تازه به جمعمون پیوستن و ۲۰۰ صفحه رو خوندن و دلخوشی کردن اونام مامان شن به زودی زود.

باور کنین تک تک این لحظه هایی که شما الان دارینو مام داشتیم.

در رابطه با سوالتون بگم من تو بارداری بعد سقطم خیلی ریلکس بودم، کلاً خنثی بودم اوایل، زیادم نمیخواستم ارتباط بگیرم که اگه احیاناً یک درصد نشد نخوره تو ذوقم . نه اینکه انرژی منفی داشته باشم نه، یه جورایی آروم بودم و خنثی.

آخه سری اول بارداریم کلی ذوق داشتم،جشن دونفره به پا کرده بودم

ولی تو بارداری دوم خبری ازونا نبود، ترجیح میدادم بجای اینکه هیحانی کار رو ببرم جلو، آرامش داشته باشم، خودمو با کارم مشغول میکردم که روزمرگیهام طی شه.

اولا نگرانی به دلت راه نده و یه جورایی خودتو سرگرم کن.

قدر تک تک لحظاتت رو بدون.

من الان اونقدررر زیر بار مسئولیت شدید هستم که بعضی وقتا که بهم فشار جسمی میاد تو دلم میگم کاشکی فقط یه ساعت خودم بودم و خودم.

حسابی استراحت کن که اگه نی نی بیاد خبری از استراحت نیست😁

از بهونه هات قوی تر باش.... نذار رؤیاهات در حد رؤیا بمونن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله ما هم مثل بقیه میایم و از بارداریمون میگیم نا امید نباش توکل بخدا❤️

قطعا همینطوره

توروخدا سخت نکیرین این روزارو واس خودتون

غول نسازین ازین سقطه

سقط شده که شده

خدا اینطوری خواسته بابا

پس سرت رو بنداز پایین تسلیم شو و راهت رو ادامه بده

خودشم نه غمزده 

شنگول باش بابا

دنیا همش ۲ روزه

کیف دنیا رو ببر

خداکنه روز های خوب هم برایما بیاد  من کلی از سیسمونی اش رو هم گرفتم هر روز جلو چشممه و کلی اذی ...

فعلا سیسمونی هارو جایی بذار که چشمت نیفته بهشون

خنثی باش خواهر

هرچقدر تو این دنیا ریلکس باشی بهتر و زودتر نتیجه میگیری

مشت نکن دستتو

باز کن رااااحت

یه نفس عمییییق بکش

برو جلو آینه یه رژ قرمززز بزن واس خودت

یه قه قهه بزن

بگو بیخیال گذشته😁

2728
سلام مادرخانمی، به به مبارکه عزیزم💗 مادرشدنت مبارک، انشالله پا قدم نی نی مون پربرکت باشه و اونا که ...

قربونت عزیزم. آره منم دفه قبلی خیلی خورد تو ذوقم. ایشالا این دفه به سلامتی میگذره 

سلام بچه ها منم ی سقط تو ۲۰ هفته داشتم خیلی بد بود الان دو ماهه ک تو اقدامم دکترم آ اس ای برام نوشته مصرف ک میکنم پریودیم ی هفته جلو میاد بخاطر قرص  ک  پریودیم جلو میشه کسی اطلاعاتی نداره

2740

سلام♥️ 

منم چند روز پیش پسرمو از دست دادم( تو ۲۰ هفته)🥺🥺 

البته کورتاژ نشدم عین زایمان طبیعی ولی به زور قرص و آمپول و شیاف

الهی بمیرم براش که دل نمیکند😭😭😭😭😭

خودمم نمیتونستم دل بکنم ازش تصمیم خیلی خیلی سختی بود اما بخاطر خودش اینکارو کردم🥺🥺

چون با اینکه تمام غربالگریام و سونوهام نرمال بود تو آمنیو مشخص شد بچم سندروم داون هستش😔😔😔

سخت ترین تصمیم زندگیم بود  موقع زایمانم پدرم درومد خیلی سخخخخخت بود😖😖😖😖😖   فکر میکردم دیگه حالا حالا هاااا به بچه فکر نکنم اما انقدررررررر دلم برای پسرم تنگ شده و جای خالیشو تو دلم حس میکنم که فقط یه بچه دیگه شاید بتونه حالمو بهتر کنه

از طرفی به شدت ضعیف شدم دکترم گفته ۳ ماه بعد میتونی اقدام کنی اما استرس اینکه نکنه باردار نشم یا نکنه خدایی نکرده بچم مشکل داشته باشه بازم داره میکشتم

به ظاهر عین خیالم نیس بخاطر اینکه خانوادم و همسرم غصه نخورن😔 اما دارم آب میشم😭😭

این چه غمی بود اخه...

سلام بچه ها در اوج ترافیک کارهام اومدم بگم یلداتون مبارک رفقا الهی که دلتون آروم باشه و زندگیتون پ ...

سلام عزیزم

یلدای شمام مبارک😍😍

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥
2706