2733
2739
عنوان

خلط گلو وصاف کردن گلو با سرفه

178 بازدید | 10 پست

بچه ها من ۱۰سال پیش تک سرفه میکردم برای صاف کردن گلوم که خیلی نگران بودم رفتم دکتر گفت الرژیه وخلط میریزه پشت حلقت.

خلاصه اوکی بودم‌ولی تک سرفه داشتم واینم بگم قلیون وسیگارمیکشم.

چندوقته خلطام رو نمیتونم تخلیه کنم ولی به محض اینکه اب نمک توبینیم میگیرم تمام ترشحا تخلیه میشه.ازاونجا که ادم استرسی هستم وهزار جور فکرمیکنم میگم نکنه ریه باشه یاقلبم.سرفه هام فقط به خاطر صاف کردن گلومه که خلط میاد نمیتونم تخلیه کنم.سفید وکش داره.این سرفه اذیتم میکنه همش سرفه میکنم تاصاف بشه وخسته شدم.چندروزه اثاث کشی دارم پشت کتف چپم درد گرفته و میفهمم عضلمه چون با کار بدتر میشه وقتی دستمو بالا پایین میبرم که به قفسه سینم میزد وانگار قفسه سینم قلنج میکرد ولی دردقفسه سینه همون قلنج خوب شد بعد دوسه روز اما دیروز دوباره وسایل سنگین بلند کردم کتفم درد گرفت ودولا شدم قفسه سینم یعنی دنده هام انگار کوفته بودن.حالا با فکرای سمی تواینترنت دنبال سرچ هر چیزیم که بعدش میترسم.کی تجربه منو داره؟

قلیون و سیگار میکشی بعد انتظار داری ریه هات آسیب نبینه هیچوقت؟!!!

خب نکش اینا رو 

زیر سایه لطف و رحمت خدا و امام زمانم احساس خوشبختی میکنم، ان شاءالله عاقبت به خیری من و همه مردمان سرزمینم
قلیون و سیگار میکشی بعد انتظار داری ریه هات آسیب نبینه هیچوقت؟!!! خب نکش اینا رو 

من نمیدونم چرا تا یه نفر میگه سیگار قلیون همه میان میگن فلان بیسار.من میگم دکتر گفت الرژی اما خودمم سیگارمیکشم.حالا بیا بگو زنای ایرانی شوهرداری بلد نیستن همه میگن اووو چرا اینو میگی.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من نمیدونم چرا تا یه نفر میگه سیگار قلیون همه میان میگن فلان بیسار.من میگم دکتر گفت الرژی اما خودمم ...

من کاری به چند سال پیش ندارم از الان حرف میزنم که احتمال آسیب به ریه تون زیاده بعد. از اونور نگرانین خب نکشین تا نگرانی تون کمتر بشه 

زیر سایه لطف و رحمت خدا و امام زمانم احساس خوشبختی میکنم، ان شاءالله عاقبت به خیری من و همه مردمان سرزمینم
2742

ببین ذهنتو آلوده نکن اگر چیز خطرناکی بود تو این چندسال یه بلایی سرت میاورد ، یه نسخه بگم هم درد کتفت خوب بشه هم خلط هات ، شما انسداد سینوس داری دقیقا عین شوهر من که گفتن حتی عمل هم کنی برمیگرده 

2738

عزیزم امضامو بخون... کانال مصیز برو... 

.

.واسه خلط کلو و ریه راه کار داره همه تخلیه میشه... 

.

کتیرا و بالنگو.... برو داخل کانالش توضیح داده

من توی ایتا دو تا کانال خیلی خوب رو دنبال می کنم‌... خیلی خیلی عالی هستند... بهتون توصیه می کنم حتما برید به نگاه بهشون بندازید.راستی من هیچ نفع و سود مالی برام نداره (منظورم دوستانی هستند که می گن تبلیغ می کنی )  اگر هم تبلیغه، تبلیغ کار بسیار مفید و قشنگ  دوتا متخصص هست که من خودم  ازشون استفاده می کنم. کانال طب بنیاد مصیرhttps://eitaa.com/masirbonyad_ir         _____ و دومی کانال همسران خوب  هست... فوق العاده است _____   https://eitaa.com/hamsaranekhoob    ___  در مورد کانال همسران خوب توی یک تاپیک قبلا توضیح دادم.. توی تاپیک های من تاپیک "  اونهایی که دارن با مشکلات دست و پنجه نرم می کنن"..برین توش... کامل توضيح  دادم

ما خودمم امتحان کردیم واقعا تاثیر داره

من توی ایتا دو تا کانال خیلی خوب رو دنبال می کنم‌... خیلی خیلی عالی هستند... بهتون توصیه می کنم حتما برید به نگاه بهشون بندازید.راستی من هیچ نفع و سود مالی برام نداره (منظورم دوستانی هستند که می گن تبلیغ می کنی )  اگر هم تبلیغه، تبلیغ کار بسیار مفید و قشنگ  دوتا متخصص هست که من خودم  ازشون استفاده می کنم. کانال طب بنیاد مصیرhttps://eitaa.com/masirbonyad_ir         _____ و دومی کانال همسران خوب  هست... فوق العاده است _____   https://eitaa.com/hamsaranekhoob    ___  در مورد کانال همسران خوب توی یک تاپیک قبلا توضیح دادم.. توی تاپیک های من تاپیک "  اونهایی که دارن با مشکلات دست و پنجه نرم می کنن"..برین توش... کامل توضيح  دادم

چندوقت پیش من رفتم حموم یهو پشتم چنان گرفت که راه نفس کشیدنم رو گرفت داشتم میمردم جنازمو کشیدن بیرون از حموم و از درد پشتم که مثل قولنج فرو میرفت تو قلب و معدم نمیتونستم تکون بخورم ، بابام آورد روغن سیاهدانه زد در کمال ناباوری خوب شد!!!! منی که برای درد های قولنج ساده میرفتم آمپول میزدم و خوب نمیشدم روغن سیاهدانه سرییییع خوبم کرد، حالا اون به کنار 

شوهرم هم خلط و صاف کردن گلو و سرفه داره ، باخودم گفتم بزار سیاهدانه رو بزنم رو پیشونیش شاید سینوس هاش باز شدن و زدم و بعد ۱۰ روز تنظیم شد و خلط و سرفش درمان شد