2737
2734
عنوان

بارداری بعد از سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 168789 بازدید | 5290 پست

@gol6065    

@niloooogoli    

@shagha_k    

@ftmelmi    

خانما واسه لیانا کوچولو و مامان باباش دعا کنید،کرونا گرفتن،دعا کنید زود خوب شن🥺🥺🥺😭😭😭

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥

سلام دوستان من سقط توی ۱۴ هفته داشتم 

بعدش آزمایش دادم آیتم پروتئین سی تو کفه رنج آزمایشگاه بود ولی دکترم فقط چندتا آیتم ایمنی نوشته که اونا اوکی بودن 

الان باردارم هفته ۱۶ خیلی میترسم میگم نکنه مشکل ایمنی هم دارم ولی آزمایشام تکمیل نیست 

دکترم الان برام انوکسپارین ۴۰۰۰ یه روز درمیون داده با آسپرین ۸۰ هر روز 

حالا سوال من اینه آیا واقعا سقط در هفته ۱۴ ممکنه از نقص ایمنی باشه یا مشکل انعقادیه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم تب بالای ۳۸ سرفه های مکرر و شدید که نمیذاره بخوابه و زود از خواب بیدارش میکنه و کلافه میش ...

رویاجون حالتون چطوره؟

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥
بچه ها ما همگی کرونا گرفتیم لیانای کوچولو هم کرونا گرفته و حالش خوب نیست خواهش میکنم از ته دل براش ...

ای وای عزیزم الان بعد مدت ها اومدم اینجا 

خیلی ناراحت شدم دقبقا یکی از کابوس های منه و برای همینه خودمو زندانی کردم

میدونم الان چه حالی داری

انشالله زودتر تبش بیاد پایین حتما صلوات میفرستم و ایه الکرسی میخونم به نیت شفای هر چی زودتر

از حالتون بی خبرمون نزار😢

2731

سلام دوستای عزیزم

چن روز بود که لیانا تو بیمارستان بستری بود

بچه امو سوراخ سوراخ کردن😭

بس که ازش آزمایش گرفتن

خیلی لاغر و مظلوم شده بچم😭

اگه کوچولوهاتون شلوغی میکنن خداروشکر کنید، دلم برا شیطنت ها و اذیتهاش تنگ شده

اونقد مظلوم و ساکت شده بچم😭😭

مث آدم بزرگا شده

با چشاش بهم میفهمونه که پناهم تویی مامان

الان که مریضه بیشتر وابستم شده و نگاشو ازم برنمیداره😭

اینارو که مینویسم مثل بارون اشک از چشام میباره

هیچوقت غر نزنین برا شیطنتهای کوچولوتون

دیشب با رضایت شخصی خودمون مرخصش کردیم

مرسی که برا سلامتی لیانا دعا می کنید🙏

خیلی مراقب کوچولوهاتون باشین

خدا میدونه چقد عذاب کشیدم تو این چن روز

از بهونه هات قوی تر باش.... نذار رؤیاهات در حد رؤیا بمونن  
سلام دوستای عزیزم چن روز بود که لیانا تو بیمارستان بستری بود بچه امو سوراخ سوراخ کردن😭 بس که ازش ...

آخی طفلی چقدر اذیت شده🥺😭

قوی باش دوستم،هرچند میدونم خیلی سخته واسه یه مادر دیدن بچش تو اون حال،منم وقتی که آرین مریض بود همش میگفتم درد و بلاش واسه من،بچم فقط خوب باشه.

ان شاءالله لیانا کوچولو زود خوب شه🌹

سلام دوستای عزیزم چن روز بود که لیانا تو بیمارستان بستری بود بچه امو سوراخ سوراخ کردن😭 بس که ازش ...

خیلی ناراحت شدم انشالله زود زود سلامتیشو به دست بیاره و دوباره غان و‌غون کنه واستون خودتون هم سلامت و سرحال از ته دل بخندید.یکم سخته ولی میگذره این روزای بد و‌فقط میشن یه خاطره بد.یکم تحمل کن میدونم‌خیلی سخته مادر بیحالی و‌مریضی بچشو‌ببینه انشالله دیگه هیچوقت این حس های بد رو‌نداشته باشی

@gol6065     @niloooogoli     @shagha_k     @ftmelmi   ...

سلام عزیزم خوبی ؟؟ ای وای خیلی ناراحت شدم لعنت ب این کرونا ک زندگی رو برا همه زهرمار کرده ان شالله زودخوب شن ب همین وقت اذان

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
2740

سلام رویاجان حالتون الان چطوره؟؟؟ خیلی خیلی ناراحت شدم توروخدا مواظب خودتون باشید لعنت ب این کرونا ان شالله هرچ زودتر سلامتیتونو بدست بیارید بمیرم برا لیانا عزیزمم😢😢😢😢پس اینکه میگن نوزادا و بچها کرونا نمیگیرن؟ چرامیگن الکی

ان شالله زودخوب شید عزیزم

@queen376     @gol6065     @shagha_k     @niloooogoli   ...

😟😟😟😟ان شالله خوب بشه زود االهی برا جونش بمیرم میفهمم چی میکشی ی بیمارستان خوب ببریدش بهش برسن تبش چقده؟ 

سلام عزیزم

الهی🥺

الان حالش چطوره؟چند روز گذشته؟

کجایی عزیزم؟؟؟؟؟لیاناجون چطوره؟

مارو بیخبر نذار.