2737
2734
عنوان

بارداری بعد از سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 168789 بازدید | 5290 پست
امروز آزمایش داد اما هنو ج نیومده..اگه خوب باشه بازم باید بره اورولوژیست؟

کلا اگه جوابو ببرید پیش اورولوژیست بهتره. اگه قرص تقویتی هم لازم باشه بهتون میده. ما دکتر زنان داریم، آقایون اورولوژیست 😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره ان شالله داستان شما رو که خوندم خیلی امیدوار شدم منم همسن خودتم واسه همین نگرانم حالا باید تقویت ...

دوست خوبم ب چیزای استرس زا مثل سن و این مزخرفات اصلاااااا فکر نکن! این چیزا جز استرس که از هر روش جلوگیری قوی تره!! ، هیچ فایده ای نداره والا 🙄. 

بخدا توکل کن. مطمین باش خودش بهترینو برات میخواد. توی بهترین شرایط خودش نی نی رو میاره تو دلت.. اونم سالم.. بسپار ب خودش.. سن که هیچی، تخمک هم نداشته باشی، اون که بخواد بشه، میشه! 

از زندگیت لذت ببر و حرص و جوش الکی نخور. انشاالله نی نی هم خودش میاد. 

2731
عزیزم منم عین شما سقط کردم دهانه کوتاه داشتم حالا بعداز یکسال میترسم دوباره حامله بشم شما چرا سقط کر ...

نگران نباشید اگر تحت نظر دکتر هستید و همه چی اوکی هست اقدام کنید 

من جفتم پایین بود یه مسافرت رفتم که اذیت شدم بعدش عفونتم گرفتم اپلیکاتور استفاده کردم که جفتمو زخمنی کرد و هماتوم تشکیل شد و لکه بینی و خونریزی و ‌‌... متاسفانه از دستش دادم

ولی بعد شش ماه مجدد اقدام کردمو اینبار باوجود تکرار بیشتر مشکلات قبلی از جمله هماتوم و عفونتی که هنوزم در اثر کورتاژ بقایالی جفت همرامه و سرویکس کوتاه و سرکلاژ و انتباضات زودهنگام و... ولی خدا کمکم کرد و بارداریم ختم بخیر شد و الانم قندعسلم کنارم خوابه

من چون تو بارداریام هماتوم میگیرم باید تا رفعش استراحت کامنل شم بدون نزدیکی و پله ممنوع و الستفاده از توالت فرنگی و ..‌.

این سری هم به تجویز دکترم چون سرکلاژ بودمو درد داشتم مدام استراحتم مطلق شد و من بندرت از جام پا میشدم 

درهرصورت اگر بارداریتون مثل من پرخطرباشه چاره ای جز استراحت هرچه بیشتر و بیشتر ندارین منم شهر غریبم مادرخواهر خواهرشوهر حتی جاریمم اومدن و نوبتی ازم مراقبت کردن تازه یه بچه دیگم دارمو خلاصه واقعا اذیت شدم تا زایمان کردم 

کمکی از دستم بربیاد یا سوالی داشتی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم عزیزم

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍

سلام بچه ها یه سوال دارم شما هم عطسه میکنین زیر دالتون درد میگیره ؟

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
الان چند ماه هستید و علت سسقط شما چی بود کوتاهی دهانه رحم دارم خیلی نگرانم 

سه ماهم تموم شده الان تو چهار ماهم،ساک بارداریم کوچکتر از حد طبیعی بود و هماتوم داشتم.

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥
سلام بچه ها یه سوال دارم شما هم عطسه میکنین زیر دالتون درد میگیره ؟

سلام عزیزم نه درد نمیگیره،ولی از اول چهارده هفتگی هر از گاهی یه کمردرد خفیف میگیرم،امروز باز کمرم خوبه از زانو به پایین استخون پای چپم درد میکنه🙁😅

تو از این دردا داشتی؟

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥
2738
سلام عزیزم نه درد نمیگیره،ولی از اول چهارده هفتگی هر از گاهی یه کمردرد خفیف میگیرم،امروز باز کمرم خو ...

من شانزده هفتگی لگن درد داشتم تا یه هفته ده روز ولی کمردرد نه

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞

سلام بچه ها

من دیشب بالاخرهههه ب خانواده م گفتم باردارم! 😅

دیشب همه رو دعوت کردم خونمون. کلی هم زحمت افتادم! 😄. یه دونه مغز بادوم از بین یه عالمه، انتخاب کردم و گذاشتمش توی یه جعبه فسقلی چوبی باکلاس! 😁 وسط مهمونی هدیه دادم ب بابام! 😎همسرخان هم فیلم میگرفت. دیگه همه ساااکت نشسته بودن ببینن چخبره و چیه.. بابام بازش کرد و متفکرانه مغز بادومشو دستش گرفته بود! 😂 داداشم گفت :بادوم هدیه دادی؟ یهو خواهرم از اونور جیغ کشید اومد بغلم کرد و گریه و این صوبتا 🤗 دیگه شبیه سال تحویل شد همه شروع کردن به بغل کردن همدیگه و تبریک 😚😄 داداشم دست میکشید رو شکم من و میگفت دایی شدممممم ☺️🤣🤣 خیلی لحظات جالبی بود همه چشما اشکی همه شاد.. 😍 بابام کلا بغض بود! اصلا نه حرف میزد نه هیچی! نمیذاشت بغلش کنیم حتی! خیلی بانمک بود 😄

داداشم میگفت بچه ت دختره! همه حدساشونو زدن، تعداد پسر بیشتر بود. فک کنم هر کی هرچی بیشتر دوست داشت میگفت 😂

اون بادی فسقلی رو هم اینبار روش زده بودم "مغز بادومتون داره میاد" و گذاشته بودمش ب عنوان پلن b که اگه یه وقت مغزه رو متوجه نشدن اینو رو کنم! 😁 دیگه با اونو مغز بادوم  چندتا عکس خانوادگی گرفتیم. 

خدا قسمت همه منتظرا کنه انشاالله 😍

سلام بچه ها من دیشب بالاخرهههه ب خانواده م گفتم باردارم! 😅 دیشب همه رو دعوت کردم خونمون. کلی هم ز ...

سلام عزیزم 

کلا اهل سورپرایزی هااااا😅

ان شاء الله همیشه کنار هم شاد و خوشحال باشید.

میگم عزیزم تو کمردرد نداشتی؟ 

من طرف راست کمرم آخرین مهره یه دردی عین درد پریودی دارم ولی خیلی کم.پنجشنبه رفتم پیش دکتر ولی یادم رفت بهش بگم زیادم جدی نگرفتم.

من شانزده هفتگی لگن درد داشتم تا یه هفته ده روز ولی کمردرد نه

بالاخره شنبه شد😀😀😀

رفتی سونو؟؟ 😅

بالاخره شنبه شد😀😀😀 رفتی سونو؟؟ 😅

سلام عزیزم اره دختری دارم با چشمای مشکی

پیرهن گلدار دومین زرشکی😍 

الهی قربونش برم من

سلام عزیزم اره دختری دارم با چشمای مشکی پیرهن گلدار دومین زرشکی😍  الهی قربونش برم من

عزیزم😍😍😍😍😍

یادمه همون موقعی که بی بی چکت مثبت شد داشتم واست تایپ میکردم ان شاء الله جومه نارنجی جون به سلامتی دخترشو بغل بگیره،،یه همچین متنی،یهو دوباره متنی که تایپ کردمو خوندم با خودم گفتم عه چرا نوشتم دختر هنوز جنسیتش مشخص نیست که،بعد ویرایش زدم نوشتم نی نی.